Fatalny upadek skoczkini! Czuwała nad nią opatrzność [WIDEO]

2019-08-03 16:42 MSo
Maren Lundby
Autor: EastNews Maren Lundby

Wiele wypadków w świecie skoków narciarskich kończy się bardzo poważnymi kontuzjami. Na całe szczęście, bez większego szwanku po swoim incydencie wyszła Maren Lyndby. Nad Norweżką, jedną z najbardziej utytułowanych skoczkiń na świecie, miała czuwać opatrzność.

Skoczkinie również przygotowują się już do nowego, zimowego sezonu skoków narciarskich. Wśród nich jest oczywiście także Maren Lyndby, jedna z najbardziej utytułowanych i znanych zawodniczek w historii. Niestety, dopiero, co doznała poważnego upadku, który mógł przerwać jej przygotowania.

Na całe szczęście, choć wypadek Lundby wyglądał poważnie i mógł zakończyć się bardzo groźnym urazem, zawodniczka wyszła z niego bez większego szwanku. Skończyło się na nerwach i dużym strachu. Zawodniczka pokazała wideo z całego zdarzenia.

Samego momentu wypadku nie widać, ponieważ nagrywająca osoba opuściła kamerę z przerażenia. Norweżce humor jednak dopisuje. - Przestrzeń powietrzna Trondheim może mieć tak wiele do zaoferowania - zażartowała w opisie materiału, który opublikowała na swoim koncie na Twitterze. 

Lyndby ma na swoim koncie wiele medali przeróżnych imprez. Jest złotą medalistą olimpijską z Pjongczangu, mistrzynią świata z Seefeld czy dwukrotną triumfatorką Pucharu Świata w skokach narciarskich kobiet. Wygrała też Raw Air w 2019 roku.