Gwiazda TVP zaliczyła ogromną WTOPĘ podczas hymnu Niemiec. Rzucili się na niego i musiał przeprosić!

2021-03-02 9:24 bol
Sebastian Parfjanowicz, Piotr Żyła
Autor: Twitter / Intagram Sebastian Parfjanowicz, Piotr Żyła

Oberstdorf opanowało prawdziwe szaleństwo. Piotr Żyła po sięgnięciu po złoty medal mistrzostw świata w skokach narciarskich sprawił, że o jego sukcesie usłyszało całe miasteczko. Szalone i charakterystyczne dla niego okrzyki, odrobina wariactwa - to musiało się tak skończyć. "Wiewiór" udzielił wielu, wielu wywiadów, nie tylko dla polskich mediów. Jeden z nich zakończył się poważną wtopą. O zachowaniu Żyły mówi się w samych superlatywach, w odróżnieniu od postawy dziennikarza TVP. Ten został ostro skrytykowany przez kibiców! Słusznie?

Ależ to był wieczór dla polskich kibiców! W sobotę 27 lutego Piotr Żyła sięgnął po kolejny złoty medal mistrzostw świata - tym razem indywidualny! "Wiewiór" jest już pięciokrotnym medalistą MŚ w narciarstwie klasycznym. W ostatnich dniach udzielał wielu wywiadów, a w poniedziałek odebrał swój krążek, po czym pojawił się przed kamerami TVP Sport. Wtedy doszło do zaskakujących scen. W tle słyszeć się dało niemiecki hymn. Mistrz świata zapytał więc czy rozmowa zostanie przerwana, by uhonorować zwycięzców zza zachodniej granicy!

Sekret uśmiechu Piotra Żyły WYJAWIONY! To dlatego tak cieszył się przed skokiem po mistrzostwo świata?

Zobacz zdjęcia Piotra Żyły z Oberstdorfu! Ale się cieszył!

- Przerywamy? - zapytał Żyła, zdejmując z głowy czapkę. Dziennikarz TVP Sebastian Parfjanowicz powiedział jednak, by... kontynuować rozmowę. Mocno oberwało mu się za to u kibiców. - Piękne zachowanie Piotra, dziennikarza już niekoniecznie... - napisał pan Michał. - Nie wiem jak inni, ale ja średnio odbieram to nieprzerwanie wywiadu, jak zawodnik chce to zrobić przy hymnie - dodawał Piotr. Głos w sprawie w końcu zabrał sam redaktor.

Dziennikarz TVP Sport przeprosił za zaistniałą sytuację. - To była moja zła reakcja. Przepraszam - napisał na Twitterze w odpowiedzi jednemu z kibiców sportu. - Bardzo zła moja reakcja. Pomroczność jasna - dodawał w innym komentarzu.

Choć niesmak po całej sytuacji pozostał, to kibice docenili zdolność do przyznania się do błędu dziennikarza. Najważniejsze w tym wszystkim było piękne zachowanie Piotra Żyły. - Łezka mi się uroniła, taka fajna płacząca. Tak sobie nuciłem ten hymn i mi przemykała ta ciężka praca, to, co przez te wszystkie lata działo się w mojej karierze - mówił w wywiadzie z TVP Sport po odebraniu swojego medalu.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze