Halvor Egner Granerud

i

Autor: AP Halvor Egner Granerud

ta cieszynka

Halvor Egner Granerud zabawił się w Erlinga Haalanda! Odpiął narty i... to trzeba zobaczyć, tak celebrował wygraną w Garmisch-Partenkirchen

2023-01-01 16:19

Podczas 71. Turnieju Czterech Skoczni Halvor Rgner Granerud nie daje szans rywalom i po triumfie w Oberstdorfie, znów okazał się najlepszy wygrywając w Garmisch-Partenkirchen. Po drugim skoku w noworocznym konkursie, norweski skoczek postanowił zabawić się w swojego rodaka, Erlinga Haalanda i błyskawicznie odpiął narty, po czym skopiował cieszynkę piłkarza Manchesteru City.

Podczas noworocznego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen Halvor Egner Granerud znów nie dał szans rywalom i wygrał drugie zawody cyklu po tym, jak okazał się najlepszy w Oberstdorfie. Dawid Kubacki i Piotr Żyła do samego końca walczyli z Norwegiem i mocnym dziś Anze Laniskiem, ale ostatecznie Kubacki wywalczył trzecie miejsce podium, a Żyła 6. miejsce. Po oddaniu drugiego skoku, Granerud niemalże pewnym zwycięstwa postanowił zrobić to, co jego rodak Eling Haaland na boiskach Premier League. 

Halvor Egner Granerud po skokach w Ga-Pa zabawił się w Erlinga Haalanda. Musiał wykonać jego cieszynkę

Po wylądowaniu, norweski skoczek dojechał do swoich kolegów, jednak zamiast cieszyć się z nimi z wygranej, Halor Egner Granerud postanowił szybko ściągnąć narty i usiąść na śniegu. Do tego momentu jeszcze wiele osób mogło nie wiedzieć, co się święci, ale skoczek szybko rozwiał wątpliwości. Usiadł po turecku, układając ręce nad kolanami i tworząc figurę "kwiatu lotosu". W taki sam sposób swoje bramki celebruje jego rodak, Erling Haaland.

Sonda
Czy Piotr Żyła wygra Turniej Czterech Skoczni?
Najnowsze