Izabela Małysz pokazała, jak świętuje urodziny! Nie zabrakło alkoholu, rodzinna impreza w Wiśle

2021-12-04 18:13
Izabela Małysz
Autor: Instagram/izamalysz Izabela Małysz

Początek grudnia to dość przewrotnie gorący okres w domu Małyszów. 3 grudnia urodziny obchodzi Adam, a dzień później ten sam powód do świętowania ma Izabela. Aż trudno uwierzyć, ale para wzięła ślub już 24 lata temu! Od wielu lat mogą więc obchodzić wspólne urodziny, chociaż „Orzeł z Wisły” bardzo często startował wówczas w zawodach. Z pewnością zakończenie kariery skoczka wpłynęło pozytywnie na rodzinne relacje 44-latka, a jego żona pochwaliła się na Instagramie, jak spędziła ten szczególny dzień!

Wraz z wybuchem „Małyszomanii”, popularność zyskał nie tylko genialny skoczek, ale także jego rodzina. Cała Polska chciała poznać życie swojego idola, również te prywatne szczegóły. Natychmiast rozpoznawalność zyskała żona Małysza, Izabela, która chętnie dopingowała męża na skoczni. Kraj już wtedy poznał jedyną córkę małżeństwa, Karolinę. O niej zrobiło się głośno we wrześniu tego roku, gdy wzięła ślub z wieloletnim partnerem, Kamilem. Najważniejsza ceremonia w życiu 24-latki zbiegła się w czasie z występami matki w popularnym „Tańcu z Gwiazdami”. Przez pewien czas więcej niż o czterokrotnym mistrzu świata w skokach narciarskich, mówiło się o jego ukochanych kobietach. To zmieniło się wraz z nadejściem zimowego sezonu, a 39-krotny triumfator zawodów PŚ miał okazję świętować urodziny na skoczni swojego imienia. Piątek w Wiśle upłynął pod znakiem kwalifikacji do indywidualnego konkursu zaplanowanego na niedzielę, ale po nich bohaterem był już tylko Małysz. W sobotę tę rolę przejęła jego żona.

Apoloniusz Tajner nie krył co myśli o pracy Doleżala. Istotna uwaga o przyszłości

W galerii poniżej możecie przypomnieć sobie ślub Małyszów. Od tej ceremonii minęły już 24 lata!

Izabela Małysz wie, jak świętować urodziny

Ukochana obecnego dyrektora-koordynatora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej jest młodsza od męża jedynie o rok. Małżeństwo poznało się już w szkole podstawowej, dzięki czemu znają się jak łyse konie. To pozwala im kroczyć przez życie bez większych zmartwień, a te całkowicie zanikają w dniach szczególnych, takich jak urodziny. Izabela od rana świętowała, a jej pierwszym grzeszkiem okazało się ciasto. Na Instagramie jubilatki pojawiła się tacka pełna różnych rodzajów słodkości, a z pewnością niejednemu użytkownikowi pociekła ślinka. Żona Małysza nie przejmuje się kaloriami, gdyż "w urodziny nie tuczy".

Szef TVP Sport grzmi o "politycznej fanaberii". Awantura o skoki narciarskie w TVN

Izabela Małysz, urodziny ciasto
Autor: Instagram/Izabela Małysz Izabela Małysz nie szczędziła sobie słodkości

Po kilku godzinach impreza przeniosła się w plener, bowiem kobieta ruszyła dopingować polskich skoczków na skocznię im. Adama Małysza. Nie opuściła jednak gości, a wręcz przeciwnie. Karolina, jej mąż i kilka innych osób chętnie towarzyszyło Izabeli, a urodziny należy oblać. Wybór świętujących padł na grzane wino, które jest jednym z hitów podczas pobytu w Wiśle.

Izabela Małysz, urodziny alkohol
Autor: Instagram/Izabela Małysz Izabela Małysz chętnie wypiła swoje zdrowie z najbliższymi
Sonda
Czy lubisz Izabelę Małysz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze