Justyna Kowalczyk

Autor: Eastnews Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk bez formy! Całkowicie zawiodła w Rybińsku

2015-01-23 16:33

Justyna Kowalczyk z pewnością nie zaliczy startu w biegu na 10 km stylem dowolnym w Rybińsku do udanych. Nasza zawodniczka zajęła odległe miejsce, nawet nie zbliżając się do czołówki. Co więcej, wyprzedziła ją inna reprezentantka Polski - Sylwia Jaśkowiec.

Ten sezon nie należy do Justyny Kowalczyk. Nasza mistrzyni olimpijska notuje kiepskie występy i nie przypomina zawodniczki, która w poprzednim sezonie sięgnęła po złoto w Soczi. W Rybińsku spisała się fatalnie, zajmując dopiero 36. miejsce.

Justyna Kowalczyk w dniu urodzin błysnęła na Facebooku [ZDJĘCIE]

Zdecydowanie lepiej poradziła sobie Sylwia Jaśkowiec. Uplasowała się na 11. pozycji. Zwycięstwo odniosła reprezentantka Norwegii Astrid Jacobsen.

Ostatnie tygodnie nie są dla Kowalczyk zbyt udane. Być może wciąż ma w pamięci swój start w Tour de Ski, pod koniec którego straciła przytomność i została przewieziona do szpitala. Nie da się ukryć jednak, że głównym jej celem na ten sezon są mistrzostwa świata w Falun. Oby do tego czasu odzyskała formę.

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!