Justyna Kowalczyk

i

Autor: Instagram/justyna.kowalczyk.tekieli Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk naraziła się na ostry atak. Mężczyzna nie wytrzymał, a mistrzyni wszystko pokazała. Zero litości

2022-06-06 14:11

Justyna Kowalczyk przyzwyczaiła swoich kibiców, że w mediach społecznościowych zwraca uwagę na wiele rzeczy i potrafi odgryźć się na cięte riposty internautów. Nie inaczej było i tym razem, a wszystko stało się po meczu Igi Świątek w finale Roland Garros. Jeden z użytkowników Twittera napisał do mistrzyni dość ostrą wiadomość. Kowalczyk odpowiedziała bezlitośnie.

W sobotnie popołudnie wszyscy fani sportu żyli wydarzeniami na Roland Garros. Po raz drugi w historii Iga Świątek stanęła przed szansą na zwycięstwo w tym wielkoszlemowym turnieju. Polka jest w znakomitej formie i przed decydującym spotkaniem we French Open wygrała 34 mecze z rzędu. W sobotę dołożyła kolejne zwycięstwo.

W takim stroju Kamil Grosicki pokazał się na komunii córki. Fani mu nie odpuścili, zaważył jeden szczegół

Kowalczyk odpowiedziała internaucie. Nie miała litości

Tym samym po raz drugi mogła cieszyć się ze zwycięstwa w Roland Garros. - Dwa lata temu zwycięstwo było niesamowite, nie spodziewałam się go. A teraz czuję, że zrobiłam wszystko, żeby się tu znaleźć, ale presja była ogromna - powiedziała Świątek po wygranej na paryskich kortach. Mecz śledziły największe gwiazdy sportu.

Na jaw wyszła prawda o relacjach Igi Świątek z mamą. Mocno ograniczony kontakt, w taki sposób gratuluje córce sukcesów

Na trybunach kortu centralnego zasiadł sam Robert Lewandowski, który miał okazję osobiście pogratulować zwycięstwa swojej rodaczce. Rywalizację Świątek z Coco Gauff śledziła także inna wielka mistrzyni, Justyna Kowalczyk. Legenda polskiego sportu za pośrednictwem mediów społecznościowych pogratulowała tenisistce.

Justyna Kowalczyk nie miała litości. Tak odpowiedziała internaucie

- Coś piekielnie pięknego! - napisała Kowalczyk na Twitterze. Niektórzy internauci zauważyli, że połączenie słów "piekielnie" i "piękny" nie do końca współgra, ale w odpowiedzi mistrzyni pokazała wycinek ze słownika polskiego, że użyła tego pierwszego słowa w kontekście "bardzo intensywnie". Ale jeden z użytkowników napisał nawet wiadomość prywatną.

- Pani narciarsko, niech się pani stuknie nartą w głowę. "Coś pięknego" jest niebiańskie, nie piekielne... I niech pani poprawi kijkiem - brzmiała wiadomość. - Dawno mnie tak nic nie rozśmieszyło, dlatego się dzielę. Gra słów dla wielu okazuje się zbyt trudną łamigłówką - napisała Kowalczyk w nawiązaniu do wiadomości, pokazując jej skrin.

Justyna Kowalczyk

i

Autor: Twitter/Justyna Kowalczyk-Tekieli
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze