Kamil Grosicki

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Grosicki

W takim stroju Kamil Grosicki pokazał się na komunii córki. Fani mu nie odpuścili, zaważył jeden szczegół

2022-06-06 12:44

Co prawda trwa zgrupowanie reprezentacji Polski, ale niektórzy zawodnicy mogli pozwolić sobie na chwilę dla siebie i swoich bliskich. W tym gronie był między innymi Kamil Grosicki, który w weekend przeżywał szczególne chwile. Jego córka Maja przyjęła pierwszą Komunię Świętą, co dla rodziców jest wielkim wydarzeniem. Grosicki pokazał z tego dnia fotografię, a kibice zwrócili uwagę przede wszystkim na jeden szczegół.

Kamil Grosicki ma za sobą udany sezon w barwach Pogoni Szczecin, do której wrócił po latach. Celem skrzydłowego było pokazanie się na polskich boiskach, a w konsekwencji ponowne powołanie do biało-czerwonej kadry. Bo za czasów Paulo Sousy "TurboGrosik" wypadł z reprezentacji i ominęły go nawet mistrzostwa Europy. Ale plan piłkarza się sprawdził.

Bayern walczy o wielką gwiazdę. Wyciekły ważne szczegóły! To może być kluczowa kwestia dla Lewandowskiego

Tak Grosicki pokazał się na komunii córki. Jeden szczegół zaważył

Od kiedy w kadrze rządzi Czesław Michniewicz, Grosicki znów może grać z orzełkiem na piersi. Piłkarz w wielu wywiadach przyznawał, że dla niego to największe wyróżnienie w karierze i emocje z tym związane są nie do opisania. Zawodnik Pogoni Szczecin w kadrze znalazł się również na czerwcowe mecze Ligi Narodów.

Legia Warszawa straciła miliony złotych! Znamy konsekwencje fatalnego sezonu, prawdziwy zjazd

I choć w pierwszym spotkaniu z Walią nie dostał szansy od selekcjonera, niewykluczone że w najbliższych spotkaniach pojawi się na boisku. Ale mimo trwania zgrupowania i zbliżającego się meczu z Belgią w Brukseli, zawodnik dostał chwilę wolnego od Michniewicza. A powód był niebywale ważny. W rodzinie czekało wielkie wydarzenie.

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?

Grosicki w nietypowym obuwiu do garnituru. Kibice nie mieli litości

Bo takim niewątpliwie jest pierwsza Komunia Święta. W miniony weekend sakrament przyjęła córka skrzydłowego, Maja. Z tej okazji Grosicki pokazał zdjęcie z przyjęcia po mszy, na którym zaprezentował się w niebieskim garniturze, białej koszuli i... sportowych butach. A to nie umknęło uwadze kibiców, którzy napisali o tym w komentarzach.

- Grosik chyba lakierki zostawił na zgrupowaniu - napisał jeden z internautów. - Czyżby Grosik prosto z treningu na hali poleciał w halówkach na komunie? - pytał z uśmiechem inny użytkownik Instagrama. Najważniejsze jednak, że Grosicki ma swój styl i dystans do siebie.

Kamil Grosicki

i

Autor: Instagram/kamilgrosicki10 Kamil Grosicki z żoną i córką
Najnowsze