Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/ justynazyla Wielki dzień w życiu Justyny Żyły

Justyna Żyła dostała uroczy prezent od swoich dzieci. Wzruszający gest, musiała się tym pochwalić

2022-05-26 21:05

Justyna Żyła postanowiła pochwalić się swoim prezentem z okazji Dnia Matki. Celebrytka, która wychowuje dzieci ze związku z Piotrem Żyłą, nie kryła wielkiego wzruszenia, kiedy na własne oczy zobaczyła, co przygotowały dla niej jej dzieci. Zdjęcie zamieszczone na Instagramie jest wyjątkowo poruszające! Zobaczcie, co dostała Justyna Żyła w dalszej części artykułu.

Justyna Żyła dostała przepiękny podarunek od swoich dzieci. Celebrytka, która przez wiele lat szokowała swoimi zachowaniami, obchodziła dzisiaj Dzień Matki i została obdarowana przez swoich najbliższych. Trzeba przyznać, że gest potomstwa byłej gwiazdy "Tańca z Gwiazdami" i skoczka narciarskiego jest wyjątkowo poruszający. Mamy piękne zdjęcie!

Reprezentant Polski zmieni klub? Ma być zdecydowany, chce zrobić to jeszcze tego lata

Justyna Żyła chwali się prezentem od swoich dzieci. Pamiętały o Dniu Matki

26 maja jest dniem, który każdy Polak nosi w swoim sercu. W tej specjalnej chwili wszystkie dzieci składają życzenia swoim mamom i wyjątkiem nie była sama Justyna Żyła, która nie dość, że życzyła swojej mamie wszystkiego najlepszego, to i została obdarowana przez pociechy, co zostało umieszczone na mediach społecznościowych celebrytki. Na opublikowanym zdjęciu znaleźć możemy piękną laurkę, a także kubek, który bez wątpienia będzie przypominał gwieździe ten niezwykły dzień. Swoim wzruszającym zdjęciem gwiazda podzieliła się za pośrednictwem portalu społecznościowego Instagram, nie mogąc opanować przy tym wielkiej radości.

Zabawna sytuacja z Igą Świątek w roli głównej! Sędzia nie mógł powstrzymać uśmiechu, Polka musiała przeprosić!

Aby zobaczyć, jak Justyna Żyła pisała do Piotra Żyły, przejdź do galerii poniżej.

Justyna Żyła życzy wszystkiego najlepszego z okazji dnia matki! Piękne słowa celebrytki

Justyna Żyła na jednym ze swoich wpisów na Instagramie nie dość, że życzyła swojej mamie wszystkiego najlepszego, to także swoim obserwatorkom, które także miały sposobność do świętowania.

- Ja z całego serca jestem wdzięczna Bogu za możliwość bycia matka tak cudownych …już nastolatków. Drogie mamy, dużo zdrowia, cierpliwości …ogromu miłości Wam życzę - napisała Justyna Żyła na swoim Instagramie.

Justyna Żyła

i

Autor: instagram.com/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Kamil Stoch: Bardzo długo walczyliśmy o te skocznie. Teraz nasi następcy będą mogli trenować w godnych warunkach
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze