Iga Świątek

i

Autor: AP PHOTO Iga Świątek

Zabawna sytuacja z Igą Świątek w roli głównej! Sędzia nie mógł powstrzymać uśmiechu, Polka musiała przeprosić!

2022-05-26 18:59

Iga Świątek zaliczyła kolejny, świetny mecz w swojej karierze i pokonała Alison Riske, przechodząc do trzeciej rundy turnieju Roland Garros. Polka w trakcie meczu zaliczyła dość zabawną wpadkę, która bardzo szybko obiegła cały internet. Okazuje się, że Iga Świątek zasiedziała się na ławce po wygraniu pierwszego gema w drugiej partii pojedynku. Sędzia musiał upomnieć gwiazdę polskiego sportu, a ta o mało co nie zachłysnęła się wodą!

Iga Świątek bez najmniejszych problemów zameldowała się w kolejnej rundzie Rolanda Garrosa. Polka łatwo pokonała Alison Riske, jednak jej mecz przejdzie do historii w dużej mierze przez zabawną sytuację z naszą reprezentantką w roli głównej. Gwiazda polskiego sportu po rozegraniu pierwszego gema w drugiej partii udała się na ławkę, aby chwilę odpocząć. Niespodziewanie, sędzia zwrócił jej uwagę, że ta musi wracać na kort. Polka mało co nie zachłysnęła się wodą!

Iga Świątek zdemolowała kolejną rywalkę! Rozpędzona Polka w III rundzie Roland Garros!

Iga Świątek zaliczyła zabawną wpadkę na Roland Garros. Sędzia tylko się uśmiechnął

Iga Świątek zachowała pełne skupienie w meczu z Alison Riske i bez najmniejszych problemów ograła Amerykankę, meldując się w trzeciej rundzie turnieju Roland Garros. Polka po pewnej wygranej w pierwszym secie, która zajęła jej zaledwie 20 minut, na początku drugiego, po wygraniu gema, udała się na ławkę i sędzia musiał poprosić ją, aby ta wróciła do gry. Zdezorientowana Świątek momentalnie przeprosiła za swoje zachowanie i już w pełnym spokoju kontynuowała grę.

Roland Garros PREMIE Ile zarobiła Iga Świątek w Paryżu? Jakie są PREMIE Roland Garros Nagrody pieniężne French Open

Aby zobaczyć zdjęcia ze szkoły do której uczęszczała Iga Świątek, przejdź do galerii poniżej.

Iga Świątek przeszła Riske i zagra w kolejnej rundzie. Już zna rywalkę

Wygrana w meczu przeciwko Amerykance dała Idze Świątek awans do trzeciej rundy turnieju Roland Garros, w której zagra już w sobotę. Jej rywalką będzie Danka Kovinić z Czarnogóry. Relacja live z tego wydarzenia będzie dostępna na sport.se.pl. Gorąco zapraszamy!

Sonda
Czy Iga Świątek przejdzie do historii światowego tenisa?
Wyjątkowa wizyta w szkole Igi Świątek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze