Karol Linetty

i

Autor: Cyfrasport Karol Linetty

Reprezentant Polski zmieni klub? Ma być zdecydowany, chce zrobić to jeszcze tego lata

2022-05-26 19:58

Będziemy świadkami kolejnego transferu reprezentanta Polski? Coraz częściej słyszymy o tym, że Bartłomiej Drągowski opuści Fiorentinę i stanie się golkiperem Southampton, a także o potencjalnym odejściu Roberta Lewandowskiego do Barcelony. Okazuje się, że inny z graczy kadry bardzo chce zmienić barwy. Zdaniem włoskich mediów, Karol Linetty wyraża coraz to większe chęci, aby opuścić Torino.

Kolejny z reprezentantów Polski zmieni klub? Oprócz doniesień dotyczących przenosin Drągowskiego do Premier League i Lewandowskiego do Barcelony, do grona polskich kadrowiczy chcących zmienić klub może dołączyć Karol Linetty. Jak donosi "Tuttosport", Polak nie wyraża chęci, aby dalej reprezentować barwy Torino i będzie już latem szukał nowego pracodawcy. Będziemy świadkami transferu?

Zabawna sytuacja z Igą Świątek w roli głównej! Sędzia nie mógł powstrzymać uśmiechu, Polka musiała przeprosić!

Karol Linetty chce opuścić Torino? Media mówią o transferze

Przygoda Karola Linetty'ego z klubem z północy Włoch nie układa się tak dobrze, jakby można było się spodziewać. Polak, który był prawdziwym liderem Sampdorii, w pewnym stopniu przepadł w Turynie i nie odgrywa dużej roli w ekipie "Byków". Były pomocnik Lecha ma być ponoć niezadowolony ze swojej pozycji w klubie, to też miał podjąć decyzję o zmianie barw klubowych. Okazuje się, że jest chętny do nabycia gracza reprezentacji Polski, jednak wątpliwe, aby mógł tam odejść. Wszystko jest kwestią pieniędzy, a konkretnie oczekiwań władz Torino względem kwoty, którą trzeba zapłacić za sprzedaż Polaka.

Sensacyjny powrót do ekstraklasy? Były selekcjoner kandydatem do pracy we Wrocławiu

Aby zobaczyć, jak Karolowi Linetty'emu udało się "poderwać" piękną dziewczynę, przejdź do galerii poniżej.

Linetty z wielkim powrotem? Mogą być problemy!

Zdaniem włoskich mediów, wielkie zainteresowanie w sprowadzeniu Polaka przejawia jego były klub, a więc Sampdoria. W ekipie z Genui Polak był prawdziwym liderem, to też władze klubu bardzo by chciały, aby wrócił do drużyny "Sampy". Problemem mogą być pieniądze, gdyż mówi się, że Torino chce za piłkarza kwotę około 9,5 miliona euro, a ma być to kwota, na którą Sampdorię po prostu nie stać. 

Sonda
Karol Linetty - lubisz go?
Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze