Justyna Żyła jak nowa dziewczyna Piotra - została AKTORKĄ! Gra w ZNANYM SERIALU

2020-09-15 19:40 MD
Justyna Żyła
Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

W ostatnich tygodniach ponownie bardzo głośno zrobiło się o Justyne Żyle i jej relacjach z byłym mężem - Piotrem. Kobieta nie oszczędzała eksukochanego i publicznie prała brudy z wygasłego związku. Teraz natomiast, gdy emocje nieco opadły, postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie! To dokładnie tak samo jak nowa dziewczyna skoczka narciarskiego, Marcelina Ziętek.

Choć Justyna i Piotr nie są małżeństwem od dłuższego czasu, to nie dają o sobie zapomnieć. Mają bowiem dwójkę wspólnych dzieci, Jakuba i Karolinę - i właśnie podejście mężczyzny do tej kwestii bardzo mocno nie podoba się kobiecie. W ostatnich tygodniach postanowiła publicznie zarzucić mu kiepskie podejście do wychowywania pociech i zbyt duże skupienie się na swojej nowej miłości, aktorce Marcelinie Ziętek. Skoczek nie pozostawał dłużny i opublikował m.in. wulgarne wiadomości tekstowe, jakie otrzymywał od swojej byłej muzy.

Teraz natomiast Justyna Żyła postanowiła zaskoczyć swoich sympatyków i spróbować sił w... aktorstwie! Na antenie TVN zostanie wyemitowany odcinek popularnego serialu "Szpital", w którym była żona sportowca zagra... celebrytkę Justynę Żyłę! "Pacjentką ordynatora szpitala, dr Piotra Wójtowicza, jest 18-latka, która kilka dni wcześniej urodziła dziecko. Ciąża była efektem przypadkowego znajomości z dyskoteki, a ojciec dziewczyny zmusił ją, by porzuciła noworodka. Na próbie zostawienia dziecka w szpitalu przyłapuje ją Justyna Żyła. Znana osobowość medialna i blogerka kulinarna, prywatnie matka dwójki dzieci, odwiedzała na SOR ze swoją koleżanką. 33-latkę niepokoi zachowanie nastolatki. Jest jej żal dziewczyny i mocno w nią wierzy. Zagrzewa do walki o siebie i dziecko, ponieważ widzi, że 18-latka wcale nie chce porzucić dziecka" - czytamy w opisie odcinka.

Jak Justynie Żyle pójdzie w aktorstwie? Będziemy mogli przekonać się już wkrótce, jak tylko opublikowany zostanie odcinek z udziałem byłej żony reprezentanta Polski w skokach narciarskich. Sympatycy kobiety z pewnością już nie mogą się doczekać!

Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIE BEZ STANIKA! Kto robił jej tę odważną fotkę?!
Najnowsze