Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła jak nowa dziewczyna Piotra - została AKTORKĄ! Gra w ZNANYM SERIALU

2020-09-15 19:40

W ostatnich tygodniach ponownie bardzo głośno zrobiło się o Justyne Żyle i jej relacjach z byłym mężem - Piotrem. Kobieta nie oszczędzała eksukochanego i publicznie prała brudy z wygasłego związku. Teraz natomiast, gdy emocje nieco opadły, postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie! To dokładnie tak samo jak nowa dziewczyna skoczka narciarskiego, Marcelina Ziętek.

Choć Justyna i Piotr nie są małżeństwem od dłuższego czasu, to nie dają o sobie zapomnieć. Mają bowiem dwójkę wspólnych dzieci, Jakuba i Karolinę - i właśnie podejście mężczyzny do tej kwestii bardzo mocno nie podoba się kobiecie. W ostatnich tygodniach postanowiła publicznie zarzucić mu kiepskie podejście do wychowywania pociech i zbyt duże skupienie się na swojej nowej miłości, aktorce Marcelinie Ziętek. Skoczek nie pozostawał dłużny i opublikował m.in. wulgarne wiadomości tekstowe, jakie otrzymywał od swojej byłej muzy.

Teraz natomiast Justyna Żyła postanowiła zaskoczyć swoich sympatyków i spróbować sił w... aktorstwie! Na antenie TVN zostanie wyemitowany odcinek popularnego serialu "Szpital", w którym była żona sportowca zagra... celebrytkę Justynę Żyłę! "Pacjentką ordynatora szpitala, dr Piotra Wójtowicza, jest 18-latka, która kilka dni wcześniej urodziła dziecko. Ciąża była efektem przypadkowego znajomości z dyskoteki, a ojciec dziewczyny zmusił ją, by porzuciła noworodka. Na próbie zostawienia dziecka w szpitalu przyłapuje ją Justyna Żyła. Znana osobowość medialna i blogerka kulinarna, prywatnie matka dwójki dzieci, odwiedzała na SOR ze swoją koleżanką. 33-latkę niepokoi zachowanie nastolatki. Jest jej żal dziewczyny i mocno w nią wierzy. Zagrzewa do walki o siebie i dziecko, ponieważ widzi, że 18-latka wcale nie chce porzucić dziecka" - czytamy w opisie odcinka.

Jak Justynie Żyle pójdzie w aktorstwie? Będziemy mogli przekonać się już wkrótce, jak tylko opublikowany zostanie odcinek z udziałem byłej żony reprezentanta Polski w skokach narciarskich. Sympatycy kobiety z pewnością już nie mogą się doczekać!

Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIE BEZ STANIKA! Kto robił jej tę odważną fotkę?!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze