Justyna Żyła STRZELA ZARZUTAMI w Piotra! Skoczek kazał dzieciom MILCZEĆ I UKRYWAĆ PRAWDĘ?!

Piotr Żyła, Justyna Żyła
Autor: MACIEJ GILLERT/SUPER EXPRESS Piotr Żyła, Justyna Żyła

Po tym jak w sobotni poranek Piotr Żyła opublikował bardzo mocne zarzuty pod adresem swojej byłej żony, Justyny, ta zdecydowała się odpowiedzieć. Najpierw krótko po publikacji oświadczenia je usunęła, ale po chwili wrzuciła je na Instagrama ponownie, tym razem rozbudowując o historię, która stanowi jednocześnie oskarżenia pod adresem skoczka.

Piotr Żyła nie jest w małżeństwie ze swoją byłą żoną Justyną już od kilku lat. Tuż po rozstaniu kobieta nie omieszkała się zarzucać reprezentantowi Polski różnych rzeczy, które jej zdaniem doprowadziły do końca ich związku - zwracała uwagę m.in. na zdrady, których miał dopuszczać się skoczek. W ostatnim czasie jednak wydawało się, że w relacji tych osób jest już dużo spokojniej. Aż do teraz, gdy Piotr zdecydował się opublikować szokujące wiadomości, które otrzymał od Justyny.

Justyna Żyła chce ZAMKNĄĆ STARE ŻYCIE. Pozbywa się pamiątek Piotra?! [ZDJĘCIA]

Ta początkowo odniosła się do wszystkiego oświadczeniem, ale szybko je usunęła. Tylko po to, by wrzucić je na Instagrama ponownie... dodatkowo ubarwione historią dotyczącą swojego byłego męża oraz ich wspólnych dzieci. Zdaniem Justyny Żyły, sportowiec kazał widywać się swoim dzieciom także i ze swoją nową partnerką, mimo że te wcale nie chciały tego robić. A ponadto miał kazać im zachować w tej sprawie milczenie.

Justyna Żyła WYBIŁA SZYBĘ w samochodzie Piotra?! Skoczek stawia POWAŻNE ZARZUTY!

Jak wygląda prawda? To wiedzą zapewne teraz tylko sami zainteresowani. Faktem jest jednak, że pod adresem obojga padło sporo zarzutów i o sprawie relacji skoczka narciarskiego z jego byłą żoną ponownie zrobiło się bardzo głośno.

Super Sport 16 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze