Justyna Żyła zabrała głos po POWAŻNYCH ZARZUTACH Piotra! Wszystko USUNĘŁA, ale ślad pozostał!

Justyna Żyła
Autor: East News Justyna Żyła

W sobotni poranek bardzo głośnym echem odbił się wpis Piotra Żyły na Instagramie, w którym odniósł się do zachowania swojej byłej żony, Justyny, matki dwójki jego dzieci. Po upływie kilku godzin kobieta również postanowiła zabrać głos publicznie dodając nieco szerszy, emocjonalny wpis, który... szybko usunęła. Zwraca w nim uwagę na kilka kwestii, a ślad po tekście pozostał.

Odkąd Piotr Żyła rozstał się ze swoją byłą już żoną Justyną, musiał utrzymywać z nią kontakty z uwagi na opiekę nad dziećmi. Kobieta początkowo zarzucała mu jednak szereg niewłaściwych zachowań, w tym tak poważne rzeczy jak zdrady. Gdy wydawało się, że relacje pomiędzy reprezentantem Polski a jego eksmiłością nieco się unormowały, skoczek opublikował szokujące groźby, które matka jego dwójki dzieci wysyłała mu za pomocą SMS-ów.

Justyna Żyła postanowiła nie zostawić tak tej sprawy i szybko odpowiedziała za pomocą dość długiego posta na Instagramie. Problem w tym, że po upływie zaledwie kilku minut... wszystko skasowała! Przekaz kobiety był jednak dostępny w sieci na tyle długo, że sporo osób zdążyło się z nim zapoznać. "Piotr płaci alimenty - ja daję im wsparcie, czas, miłość. Traktuję ich jak swoich najlepszych przyjaciół. Zależność jest okropna" - napisała m.in. te słowa była żona polskiego skoczka.

Justyna Żyła WYBIŁA SZYBĘ w samochodzie Piotra?! Skoczek stawia POWAŻNE ZARZUTY!

Oświadczenie Justyny Żyły
Autor: Instagram / justynazyla Oświadczenie Justyny Żyły
Oświadczenie Justyny Żyły
Autor: Instagram / justynazyla Oświadczenie Justyny Żyły

Kilka minut po publikacji tego oświadczenia Justyna Żyła postanowiła jednak je usunąć. Wkrótce potem opublikowała oświadczenie dużo mocniej rozbudowane.

Super Sport 16 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze