Justyna Żyła

i

Autor: Marek Zieliński / SE Justyna Żyła

Co za zdjęcie!

Justyna Żyła przypomniała sobie stare czasy. Gwiazda uśmiechnięta i wtulona w skoczka, łączy ich specjalna więź

2023-03-09 20:06

Justyna Żyła postanowiła powspominać sobie stare czasy. Celebrytka, która zasłynęła w dużej mierze dzięki głośnemu rozwodowi z reprezentantem Polski w skokach narciarskich - Piotrem Żyłą, pokazała na swoich mediach społecznościowych wyjątkowo piękne zdjęcie, na którym widzimy ją wtuloną w kolegę Żyły z kadry. Obok takiej fotografii ciężko przejść obojętnie, szczególnie, że reprezentanta Polski łączy z Żyłą specjalna więź.

Justyna Żyła postanowiła zaskoczyć swoich fanów na mediach społecznościowych. Była gwiazda "Tańca z Gwiazdami" i eks-żona Piotra Żyły pokazała na swoim Instagramie fotografię na której jest uśmiechnięta i wtulona w skoczka narciarskierskiego, którym nie jest co ciekawe jej były mąż. Słowa celebrytki mówią wszystko.

Justyna Żyła wspomina dawne czasy. Fotografia ze słynnym skoczkiem obiegła internet

Nie da się ukryć, że Justyna Żyła już zawsze będzie kojarzyć się polsim kibicom ze skokami narciarskimi. Celebrytka przez lata była żoną Piotra Żyły, a ich rozwodem żyła cała Polska. Okazuje się jednak, że obecny wybranek serca Marceliny Ziętek nie jest jedynym członkiem kadry, z którym Justyna Żyła jest związana, o czym świadczy jej najnowsza publikacja na Instagramie.Na zdjęciu zamieszczonym w mediach społecznościowych, Justyna Żyła wtula się i uśmiecha do kolegi swojego byłego męża z kadry narodowej Aleksandra Zniszczoła. Okazuje się, że była gwiazda  "Tańca z Gwiazdami" jest związana ze sportowcem specjalną relacją, a mianowicie jest jego szwagierką. 

Justyna Żyła

i

Autor: instagram.com/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Najnowsze