Justyna Żyła zachwycona żonatym kolegą Piotra Żyły. To WYZNANIE mówi wszystko

2020-10-20 14:18 kkn
Justyna Żyła
Autor: Instagram Justyna Żyła

Justyna Żyła przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. I mowa tutaj nie tylko o publikowaniu kolejnych postów na swoim profilu na Instagramie, ale również komentowaniu innych wpisów. Ostatnio nie mogła wyjść z podziwu nad zdolnościami Macieja Kota, czemu dała znać w wymownym komentarzu.

Do rozpoczęcia sezonu w Pucharze Świata w skokach narciarskich coraz bliżej. Zawodnicy mają więc coraz mniej czasu na szlifowanie odpowiedniej formy, ale nie są jeszcze w wirze podróży z miejsca na miejsce. Dlatego mogą pozwolić sobie na nieco inne przyjemności i spróbować sił w nowych wyzwaniach. Nietypowego zadania podjął się jeden z reprezentantów Polski. Maciej Kot był niedawno gościem w programie "Dzień Dobry TVN".

Dawid Kubacki zostanie OJCEM! Chodzi do specjalnej szkoły, zdradził PŁEĆ i TERMIN!

Skoczek wystąpił w roli kucharza. Kot u boku Michela Morana przyrządzał jesienne dania. 29-latek spisał się w nowej roli naprawdę dobrze i nie miał większych problemów z dostosowywaniem się do rad doświadczonego kucharza. Obaj panowie nie omieszkali pochwalić się tą chwilą w mediach społecznościowych. Moran i Kot opublikowali wspólną fotografię z kuchni.

Kamil Stoch w MOCNYCH słowach o religii. Wypomnieli mu tą wypowiedź

Pod postem reprezentanta Polski pojawiło się wiele pochwalnych komentarzy. Na wyrażenie swojej opinii zdecydowała się również Justyna Żyła. Była żona polskiego skoczka narciarskiego Piotra Żyły, była ewidentnie zachwycona poczynaniami Kota w kuchni. Umieściła bowiem komentarz składający się z emotikonek z sercami zamiast oczu.

Maciej Kot
Autor: Instagram/maciejkot
Najnowsze