Gdy okazało się, co robiła w życiu mama Kamila Stocha, spadliśmy z krzeseł! NIEWYOBRAŻALNY wysiłek psychiczny

2021-01-14 14:26 jwa
Krystyna Stoch, Bronisław Stoch, rodzice Kamila Stocha
Autor: East News Krystyna Stoch, Bronisław Stoch, rodzice Kamila Stocha

Mama Kamila Stocha przez lata pełniła niezwykle odpowiedzialną funkcję. Kim jest Krystyna Stoch? Krystyna Stoch to mama Kamila Stocha, która od najmłodszych lat syna dopingowała go w drodze na szczyt w skokach narciarskich. Jednocześnie ciężko pracowała, wypełniając sumiennie swoje niełatwe obowiązki. Gdy poznaliśmy prawdę o jej wieloletniej pracy, to byliśmy bardzo zaskoczeni. Musiała zmagać się z dużym wysiłkiem psychicznym!

Krystyna Stoch przez wiele lat ciężko pracowała. Mama Kamila Stocha wypełniała codziennie trudne zawodowe obowiązki. Wiele spraw, które dotyczyło jej pracy z pewnością wymagało ogromnej siły psychicznej, ponieważ dotyczyły one bardzo delikatnych aspektów życia. Gdy okazało się, że mama Kamila Stocha pracowała na tak odpowiedzialnym stanowisku, wiele osób z pewnością było w szoku. Wszystkiego o pracy, którą pani Krystyna Stoch wypełniała przez ponad 20 lat, dowiecie się z poniższej galerii zdjęć. Krystyna Stoch dzisiaj z dumą patrzy na sukcesy swojego syna, a Kamil Stoch często wspomina, że rodzice dawali mu wielkie wsparcie w drodze na szczyt w świecie skoków narciarskich. Wygląda więc na to, że Krystyna Stoch z powodzeniem łączyła trudy życia zawodowego z wychowywaniem dziecka, co nie zawsze jest rzeczą prostą.

Zobacz: Ewa Bilan-Stoch OFIARĄ KOSZMARNEGO hejtu. Przekroczono wszelkie granice, personalny ATAK

Kim jest Krystyna Stoch? Mama Kamila Stocha pracowała na odpowiedzialnym stanowisku

Mama Kamila Stocha od jakiegoś czasu jest na emeryturze. Zdecydowanie zasłużonej. Po tak długim czasie pracy wreszcie ma czas, by śledzić na bieżąco wysiłki sportowe swojego ukochanego syna

Krystyna Stoch dopinguje go na każdym kroku, dzięki czemu Kamil Stoch wie, że stoi za nim cała rodzina. Rodzice i żona Ewa Bilan-Stoch są z niego bardzo dumni i z pewnością liczą, podobnie jak polscy kibice, na kolejne wielkie sukcesy skoczka z Polski.

W poniższej galerii zdjęć przeczytacie o odpowiedzialnej pracy, jaką przez wiele lat wykonywała Krystyna Stoch, mama Kamila Stocha.

Sprawdź: Kamil Stoch mógł STRACIĆ ŻYCIE na skoczni. O tym GROŹNYM wypadku prawie nikt nie wiedział

Małysz, Stoch, Kubacki - Tak Polacy wygrywali Turniej Czterech Skoczni
Najnowsze