Kamil Stoch

i

Autor: AP Kamil Stoch

Hitowy mem

Kamil Stoch pokazał zdjęcie z imprezy z Anże Laniskiem. Hitowe miny! Bohater Polaków zaszalał

2023-04-03 22:59

Skoczkowie zakończyli rywalizację w Pucharze Świata. Po zakończonym sezonie doszło do wielkiej imprezy w Planicy, na której nie zabrakło także największych gwiazd. Kamil Stoch postanowił opublikować jedno zdjęcie z zabawy z innymi skoczkami. Pojawił się na nim z ostatnim bohaterem polskich fanów, czyli Anże Laniskiem. To zdjęcie jest hitem!

Anże Lanisek został w ostatnich dniach jednym z największych bohaterów polskiego internetu. Słoweniec zachował się pięknie podczas zakończenia sezonu Pucharu Świata w Planicy. Po znakomitych lotach na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej wskoczył Lanisek, wyprzedzając Dawida Kubackiego. Mimo to, postanowił wnieść na podium kartonowy wizerunek polskiego skoczka i nałożył także na niego brązowy medal. Rozważa nawet wysłanie medalu Kubackiemu, który wspiera teraz żonę w walce o powrót do zdrowia po poważnych problemach kardiologicznych.

Anze Lanisek jest gotowy na największe poświęcenie dla Dawida Kubackiego! Wywołał poruszenie, nawet Polacy to odradzają

Kamil Stoch pokazał zdjęcie z imprezy z Planicy

Kamil Stoch w mediach społecznościowych postanowił pokazać zdjęcie z imprezy, która odbyła się po konkursach w Planicy. Polski skoczek pozował do niego z Anże Laniskiem i reprezentantem Japonii Taku Takeuchim.

Lider naszej kadry postanowił przerobić to zdjęcie na mema. „Ja: Dodam jakieś normalne zdjęcie z Planicy. Normalne zdjęcie z Planicy:” - napisał Stoch na tej fotografii. Skoczkowie robili głupie miny do fotografii, czym zachwycili fanów.

Córka Adama Małysza wysłała specjalne ostrzezenie. To może skończyć się źle, każdy powinien uwazać

- Normalne zdjęcia to są zarezerwowane dla smutnych ludzi. Dobrze Pana widzieć w świetnym humorze. Dziękuję za ciężką pracę w minionym sezonie, przybicie żółwika na MP w Wiśle i życzę udanego wypoczynku – napisał jeden z fanów. - Od teraz Kamil król memów – pisał kolejny.

QUIZ: Jak dobrze znasz Kubackiego, Stocha i Żyłę?

Pytanie 1 z 11
Który ze skoczków jest najstarszy?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze