Karolina Małysz

i

Autor: Instagram/malyszczyz Karolina Małysz

Ważne ostrzeżenie!

Córka Adama Małysza wysłała specjalne ostrzezenie. To może skończyć się źle, każdy powinien uwazać

2023-04-03 20:58

Córka Adama Małysza wraz z mężem nadal przebywa na egzotycznej podróży w Tajlandii. Na prowadzonym przez parę profilu podróżniczym "czyżby podróż" pojawiło się ostrzeżenie, którego powinien posłuchać każdy turysta z Polski wybierający się do azjatyckiego kraju. To może skończyć się naprawdę źle!

Karolina Małysz postanowiła ostrzec każdego, kto wybiera się do Tajlandii. Córka legendarnego skoczka narciarskiego, która wraz z mężem jest na wyjeździe w azjatyckim kraju zamieściła na swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które odsłania dość ważny apel. Kto zlekceważy te słowa, może zmierzyć się z dużymi problemami zdrowotnymi. 

Karolina Małysz postawiła przestrzec turystów. Na to trzeba uważać!

Tajlandia jako kraj oferuje sama w sobie niesamowitą przyrodę i faunę. W azjatyckim państwie zobaczyć możemy różne, egzotyczne gatunki zwierząt, jak chociażby małpy. O ile taki widok dla turysty może być argumentem do tego, aby pobawić się ze zwierzęciem, o tyle nie jest to wskazane przez córkę Adama Małysza, która zaznacza, że zbliżona integracja z małpami może zakończyć się bardzo nieprzyjemnymi skutkami.

- (Małpy - przyp.aut.) Na które radzimy uważać! Nie wszystkie są tutaj tak przyjemmne i zainteresowane, jak ta tutaj. Ugryzienie przez dziką małpkę może mieć duże konsekwencje zdrowotne! - napisała córka Adama Małysza na zamieszczonym zdjęciu.

Karolina Małysz

i

Autor: instagram.com/czybypodroz
Sonda
Czy podoba Ci się Karolina Małysz?
Listen on Spreaker.
Najnowsze