Kamil Stoch przerwał milczenie. Wiemy co z jego karierą!

2020-03-25 8:03 DaO
Kamil Stoch
Autor: East News Kamil Stoch

Kamil Stoch to niewątpliwie jeden z największych sportowców w historii Polski. Skoczek ma na swoim koncie już mnóstwo tytułów i tak naprawdę w swojej dyscyplinie wygrał wszystko, co było do wygrania. Nie dziwi więc, że karierę mógłby zakończyć w dowolnej chwili i nikt nie miałby do niego o to żadnych pretensji. Stoch przez pewien czas trzymał kibiców w niepewności, ale w końcu przerwał milczenie.

Reprezentant polski już parę sezonów temu znalazł się wśród legend skoków narciarskich. Stoch od lat zachwyca swoją formą i daje radość kibicom poprzez wygrywanie kolejnych ważnych imprez. Na marne nie poszedł również ubiegły sezon, w których zawodnikowi z Zębu wiodło się w kratkę. Zakończenie miał jednak świetne, bo okazał się najlepszym skoczkiem w skróconym turnieju Raw Air.

Kamil Stoch nie dostanie OGROMNEJ NAGRODY za Raw Air! Zabrali mu ponad 100 tysięcy

I niemal jak co roku, tak i teraz powstały plotki, że Stoch może zdecydować się na zakończenie kariery. Sam skoczek trzymał kibiców w niepewności, bo tuż po zakończeniu zmagań nie zajął jasnego stanowiska, co do swojej przyszłości. Nie ma jednak wątpliwości, że fani każdą decyzję musieliby przyjąć ze zrozumieniem. Wiele wskazuje jednak na to, że koniec kariery nastąpi, ale jeszcze nie teraz.

Kamil Stoch nie powinien kończyć kariery! Małysz nie ma wątpliwości, na co go stać

Potwierdzają to słowa samego Stocha. - Na tę chwilę, dalej jestem skoczkiem - powiedział trzykrotny mistrz olimpijski w rozmowie z portalem sport.pl. To potwierdzenie słów Michala Doleżala, który wyjawił, że Stoch rozpoczął przygotowania, jak każdy inny skoczek i jest zmobilizowany do pracy. Dlatego pomału możemy zacierać ręce na kolejny sezon z udziałem Kamila Stocha.

SEKSOWNA tenisistka leży z NAGĄ waginą, a na niej siedzią dwa psy! To dziwne ZDJĘCIE trzeba zobaczyć!

Super Raport - odcinek 2

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze