Michal Doleżal zabrał głos w sprawie przyszłości Kamila Stocha. Te słowa wiele wyjaśniają

2020-03-24 20:23 DaO
Michal Doleżal
Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS Michal Doleżal

Chociaż sezon 2019/2020 w Pucharze Świata w skokach narciarskich zakończył się niedawno, skoczkowie nie mieli zbyt wiele czasu na odpoczynek i wracają do treningów. Na razie nie jest jasne, czy ze względu na pandemię koronawirusa Letnie Grand Prix dojdzie do skutku, jednak nie wpływa na harmonogram zajęć. Ostatnio można było usłyszeć, że miniony sezon był ostatnim w karierze Kamila Stocha. Głos na ten temat zabrał Michal Doleżal.

Nie jest tajemnicą, że polska legenda skoków narciarskich jest coraz bliższa zakończenia kariery. Co prawda Kamil Stoch nigdy nie powiedział jasno, kiedy zamierza odstawić narty w kąt, ale z racji wieku, takiej decyzji można spodziewać się w każdym momencie. Sam skoczek nie stara się rozwiewać wątpliwości i nie zajmuje jasnego stanowiska trzymając kibiców w niepewności.

KORONAWIRUS szaleje, a on bawi się w Australii! Niemiecki skoczek ZMASAKROWANY przez fanów

Głosy o tym, że już teraz zakończy karierę pojawiają się od jakiegoś czasu. Nadal są to jednak czyste spekulacje. Tak naprawdę czasu na zastanowienie się Stoch nie miał zbyt dużo, bo kilka dni po zakończeniu minionego sezonu, ruszyły przygotowania do kolejnego. Ich początek dał odpowiedzi na wiele pytań, bo zaczął je również trzykrotny mistrz olimpijski.

Trener rywali Stocha i Kubackiego ZREZYGNOWAŁ z pracy. 58-latek został ojcem

Michal Doleżal w rozmowie z portalem sport.pl przekazał, że Stoch przygotowuje się normalnie do kolejnych zmagań. - Kamil trenuje normalnie i przygotowuje się na następny sezon. Z tego co ja wiem, to jest zmotywowany do dalszej pracy. Rozpoczął treningi jak każdy inny zawodnik - powiedział czeski szkoleniowiec. A to na pewno bardzo dobra informacja dla polskich kibiców.