Kamil Stoch o koronawirusie: Nie umiem znaleźć słów, żeby opisać co dzieje się w mojej głowie [ZDJĘCIE]

2020-03-22 23:01 CH
Kamil Stoch
Autor: EastNews Kamil Stoch

Kamil Stoch zakończył sezon jako triumfator cyklu Raw Air, ale nie ukrywał, że szalona końcówka Pucharu Świata, nerwy związane z epidemią koronawirusa i ogólne zamieszanie sprawiły, że ten sukces miał dla niego słodko-gorzki smak. Teraz Stoch w poruszających słowach skomentował dramatyczną sytuację w Polsce i na całym świecie.

Kamil Stoch ostatnio długo nie zabierał głosu. Po triumfie w skróconym przez epidemię cyklu Raw Air tajemniczo przyznał, że jeszcze nie wie, co dalej z jego karierą. Teraz spędza czas w domu z najbliższymi. I postanowił skomentować dramat, który rozgrywa się na całym świecie. Zrobił to w dniu, w którym miał zakończyć się ten sezon w skokach narciarskich. Zamieścił wymowne ZDJĘCIE pustego podium, bez stojących na nim skoczków.

Kamil Stoch przez KORONAWIRUSA nie dostał PREMII za triumf w Raw Air 2020?!

"W normalnych okolicznościach koniec byłby dziś" - rozpoczął swój wpis Kamil Stoch. "Przez ostatni tydzień nie umiałem znaleźć słów, żeby opisać co dzieje się w mojej głowie. Dalej nie umiem. Dziwny koniec sezonu, dziwna komunikacja, dziwne przeczucia, dziwnie się cieszyć. Z jednej strony smutno, z drugiej ulga, że w tym czasie mogę być w domu z bliskimi. Bądźcie zdrowi, bezpieczni i cierpliwi. Na wszystko przyjdzie czas" - dodał Stoch.

Tak MIESZKA Kamil Stoch! Zobacz jego PAŁAC w Zębie! ZDJĘCIA

Najnowsze