Kamil Stoch nie powinien kończyć kariery! Małysz nie ma wątpliwości, na co go stać

2020-03-26 8:21
Stoch goni Małysza
Autor: MATEUSZ JAGIELSKI/SUPER EXPRESS Stoch goni Małysza

W ostatnich dniach rozgorzała dyskusja, czy Kamil Stoch nie ogłosi zakończenia sportowej kariery. Wszystko przez wpis skoczka, która próbowali interpretować kibice. Adam Małysz przyznał, że najlepszy obecnie polski skoczek nie powinien kończyć kariery. Legendarny zawodnik nie ma wątpliwości, na co jeszcze stać 32-latka!

Milczenie Kamila Stocha w sprawie ewentualnego zakończenia sportowej kariery trwało dość długo. Polak w końcu zabrał głos i przyznał, że będzie kontynuował skakanie! - Na tę chwilę, dalej jestem skoczkiem - powiedział trzykrotny mistrz olimpijski w rozmowie z portalem sport.pl. To potwierdzenie słów Michala Doleżala, który przyznał, że skoczek rozpoczął już przygotowania do letniego sezonu!

Kibice mogą żałować, że miniony sezon Pucharu Świata zakończył się przedwcześnie. Stoch wpadł w niesamowity trans i skakał genialnie! Triumfował w Raw Air, a lada chwila miały się odbyć mistrzostwa świata w lotach narciarskich, w których mógłby ponieść go także fanatyczny doping polskich kibiców.

Kibice skoków mogą być WŚCIEKLI. Ich pieniądze przepadły bezpowrotnie

- Mam nadzieję, że jeszcze nie zakończy kariery. Kamil dalej jest w wysokiej formie i prezentuje naprawdę bardzo wysoki poziom. Cały czas jest w stanie wygrywać i to pokazuje, jak wybitnym jest zawodnikiem. Od dziesięciu lat, każdego roku stawał na podium. Myślę, że do Igrzysk Olimpijskich może dotrwać i jeszcze niejednego zaskoczyć - powiedział Adam Małysz w rozmowie z Piotrem Majchrzakiem ze Sport.pl.

Z powodu pandemii koronawirusa wciąż nie wiadomo, co dalej ze startem Letniego Grand Prix. Pierwsze konkursy zaplanowano na środek lipca 2020 roku. W sobotę 18.07 miałby odbyć się drużynowy konkurs w Wiśle, a dzień później wystartowałyby zmagania indywidualne.

Trener rywali Stocha i Kubackiego ZREZYGNOWAŁ z pracy. 58-latek został ojcem

MSo
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze