Kibice skoków mogą być WŚCIEKLI. Ich pieniądze przepadły bezpowrotnie

2020-03-25 10:08 DaO
Skoki narciarskie
Autor: AP

Puchar Świata w skokach narciarskich, podobnie jak wiele innych imprez sportowych w marcu, został skrócony z powodu pandemii koronawirusa. Dużego pecha mieli ci, którzy chcieli zobaczyć rywalizację w norweskim turnieju Raw Air. Kibice mogli obserwować na żywo tylko zawody w Lillehammer. Mimo niedokończenia imprezy i zakazu wstępu na inne turnieje, fani nie dostaną zwrotu za bilety.

Od kilku lat Raw Air jest zwieńczeniem wyczerpującego sezonu. W ostatnich dniach zmagań skoczkowie muszą stanąć na wysokości zadania i w zaledwie tydzień oddać wiele równych skoków. Wszystkie konkursy odbywają się w Norwegii, a dokładnie na obiektach w Oslo, Lillehammer, Trondheim i Vikersund. Tegoroczny Raw Air został jednak storpedowany przez koronawirusa.

Kamil Stoch przerwał milczenie. Wiemy co z jego karierą!

Ze względu na pandemię wydano zakaz wstępu kibiców na zawody w Oslo oraz Trondheim. Natomiast rywalizacja w Vikersund w ogóle nie doszło do skutku. Fani musieli więc obejść się smakiem i dostosować do ciężkiej sytuacji. Początkowo wydawało się, że kibice odzyskają pieniądze za bilety, których nie mieli możliwości wykorzystać. Organizator zmienił jednak zdanie.

Żona Dawida Kubackiego pokazała nowego członka rodziny. ZDJĘCIE rozczuliło fanów

W komunikacie przekazano, że przy zakupie wejściówek dostali informacje, że "w przypadku odwołania imprezy z powodu warunków pogodowych/innych nagłych wypadków, pieniądze za bilety nie zostaną zwrócone". Zaznaczono jednak, że zostaną dołożone wszelkie starania, aby w jakiś sposób zrekompensować stracone pieniądze. - W pełni rozumiemy frustrację, którą możesz odczuwać jako właściciel bilety. Prosimy jednak o wyrozumiałość, ponieważ jest to dla nas wyjątkowa i krytyczna sytuacja - czytamy w komunikacie.

Najnowsze