Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek

poszła na całość

Marcelina Ziętek pokazała zawartość lodówki. Litry alkoholu, butelki ledwo się mieszczą. Kilogramy szkła

2022-08-11 20:35

Marcelina Ziętek przyzwyczaiła już swoich fanów do tego, że regularnie publikuje w mediach społecznościowych kolejne posty, w których relacjonuje to, co dzieje się w jej życiu. Tym razem partnerka Piotra Żyła postanowiła pokazać, jak spędza czwartkowy wieczór, a przy okazji pochwalić się zawartością lodówki. Ten widok mógł zaskoczyć wiele osób.

Obecnie Marcelina Ziętek zalicza się do grona osób, które mogą pochwalić się pokaźną liczbą obserwujących na Instagramie. Partnerkę Piotra Żyły, która popularność zdobyła dzięki roli Kai Jarosik w serialu "19+" śledzi w sieci prawie 100 tysięcy osób, a aktorka doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę internautów. Marcelina Ziętek nie tylko chwali się w mediach społecznościowych swoim ciałem, ale również relacjonuje to, co dzieje się w jej życiu na co dzień. Tym razem postanowiła pokazać, jak spędza czwartkowy wieczór, pokazując przy okazji sporą ilość alkoholu. 

Marcelina Ziętek odsłoniła pośladki publicznie i rozpaliła fanów do czerwoności! To wideo wywołał lawinę

Marcelina Ziętek pokazała zawartość lodówki. Litry alkoholu i kilogramy szkła. Butelki ledwie się zmieściły 

W relacji na Instagramie Marceliny Ziętek pojawiło się zdjęcie, na którym partnerka Piotra Żyły zdradziła, że czwartkowy wieczór spędza przy grillu, najpewniej ze swoimi przyjaciółmi. Niedługo później aktorka postanowiła również pokazać zaopatrzenie lodówki na ten wieczór. Widok uwieczniony na zdjęciu mógł zaskoczyć internautów.

NIE PRZEGAP: Partnerka Iviego Lopeza odsłoniła głęboki dekolt! Tak dopingowała ukochanego na stadionie Rakowa, gorące zdjęcie

Sprawdźcie, ile lat ma Marcelina Ziętek, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Czy podoba Ci się Marcelina Ziętek?

Marcelina Ziętek pokazała zawartość lodówki. Litry alkoholu, butelki ledwo się mieszczą. Kilogramy szkła

Spora część internautów z pewnością nie wyobraża sobie grillowania bez napojów, tym bardziej tych zawierających alkohol. Okazuje się, że tych nie brakowało w lodówce, którą pokazała Marcelina Ziętek. Butelki i puszki z piwem zajmowały jej pokaźną część, ledwo mieszcząc się w szufladzie na samym dole lodówki. 

Mariusz Pudzianowski otrzymał potworny cios! Wielu wpadłoby w furię, bolesne słowa w kierunku gwiazdy KSW

Marcelina Ziętek pokazała zawartość lodówki

i

Autor: Instagram/ marceepan screen Marcelina Ziętek pokazała zawartość lodówki
Jan Tomaszewski ostro o transferze Lewandowskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze