zrobiło się gorąco

Partnerka Iviego Lopeza odsłoniła głęboki dekolt! Tak dopingowała ukochanego na stadionie Rakowa, gorące zdjęcie

2022-08-11 18:55

Kibice Rakowa Częstochowa, ale również innych polskich drużyn jakiś czas temu mogli zwrócić uwagę na partnerkę Iviego Lopeza. Sheyla Felguera często bowiem chwali się swoim wysportowanych ciałem w mediach społecznościowych, a tym razem postanowiła skraść show podczas rewanżowego meczu eliminacji Ligi Konferencji Europy Raków Częstochowa - Spartak Trnava. Jej głęboki dekolt uchwyciło oko kamery.

Swoimi fenomenalnymi występami w barwach Rakowa Częstochowa, Ivi Lopez zasłużył na miano jednej z największych gwiazd nie tylko ekipy wicemistrza Polski, ale również całej PKO Ekstraklasy. Gdy tylko Hiszpan pojawił się przy Limanowskiego, uwagę wielu fanów przykuć mogła również jego partnerka, która rozpala internautów nie tylko swoją urodą, ale również wysportowanych ciałem, które chętnie pokazuje w sieci. Teraz Sheyla Felguera skradła show podczas meczu Raków - Spartak Trnava w Częstochowie.

NIE PRZEGAP: Wyszło na jaw, jak traktują Krychowiaka w Arabii Saudyjskiej! Te wiadomości mówią wszystko, nic się nie ukryje

Tak partnerka Iviego Lopeza dopingowała ukochanego na stadionie Rakowa! Sheyla Felguera odsłoniła głęboki dekolt

Partnerka Iviego Lopeza często pojawia się na meczach Rakowa Częstochowa, gdzie dopinguje swojego ukochanego i cieszy się z jego kolejnych bramek. Nie inaczej mogło być podczas rewanżowego spotkania eliminacji Ligi Konferencji Europy Raków - Spartak Trnava. Sheyla Felguera przykuła jednak uwagę swoim głębokim dekoltem, który uchwyciło oko kamery realizatora spotkania w Częstochowie. Sprawdźcie sami, jak partnerka Iviego Lopeza dopingowała swojego ukochanego, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Mariusz Pudzianowski otrzymał potworny cios! Wielu wpadłoby w furię, bolesne słowa w kierunku gwiazdy KSW

Sonda
Czy Ivi Lopez to największa gwiazda PKO Ekstraklasy w historii?
Najnowsze