Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

wydało się

Wyszło na jaw, jak traktują Krychowiaka w Arabii Saudyjskiej! Te wiadomości mówią wszystko, nic się nie ukryje

2022-08-11 17:28

Po krótkiej przygodzie z greckim AEK Ateny, Grzegorz Krychowiak powrócił do Krasnodaru, skąd błyskawicznie przeniósł się na kolejne wypożyczenie, tym razem do Al-Shabab. Fani ekipy z Arabii Saudyjskiej dali już o sobie znać, m.in. komentując wpisy Krychowiaka w mediach społecznościowych. Okazuje się, że mają oni już jasno określone podejście do polskiego pomocnika.

Ostatnie miesiące nie były lekkie dla Grzegorz Krychowiaka, który po tym, jak Rosja zaatakowała Ukrainę znalazł się na celowniku rosyjskich dziennikarzy. Pomocnik reprezentacji Polski miał być jednym z piłkarzy, którzy nie tylko nie chcą grać dla ekipy z Krasnodaru, ale także namawiać do tego innych. Między innymi przez to najpierw udał się na wypożyczenie do AEK-u Ateny, a teraz do Al-Shabab z Arabii Saudyjskiej, przez co po raz kolejny został zaatakowany przez Rosjan. W nowym klubie został jednak ciepło przyjęty.

NIE PRZEGAP: Mariusz Pudzianowski otrzymał potworny cios! Wielu wpadłoby w furię, bolesne słowa w kierunku gwiazdy KSW

Tak kibice z Arabii Saudyjskiej traktują Grzegorza Krychowiaka. Wszystko się wydało

Pod jednym z ostatnich postów Grzegorza Krychowiaka w mediach społecznościowych, kibice drużyny z Arabii Saudyjskiej dali piłkarzowi do zrozumienia, że może liczyć na ich wsparcie i sympatię. Pod zdjęciem polskiego pomocnika ruszyła bowiem lawina białych i czarnych serc. Kibice Al-Shabab postanowili w ten sposób pokazać Krychowiakowi, jak bardzo cieszą się z faktu, że dołączył on do ich drużyny.

Grzegorz Krychowiak bezlitośnie zaatakowany przez Rosjan! Ohydne słowa o polskim piłkarzu, aż ręce opadają

Sprawdźcie, jakie wykształcenie ma Grzegorz Krychowiak, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Czy Al-Shabab to dobry klub dla Grzegorza Krychowiaka?

Wyszło na jaw, jak traktują Krychowiaka w Arabii Saudyjskiej! Te wiadomości mówią wszystko, nic się nie ukryje

To jednak nie koniec problemów Grzegorza Krychowiaka, który po obecnym sezonie będzie zmuszony przynajmniej raz jeszcze wejść do szatni rosyjskiego FK Krasnodar. Jego umowa z Rosjanami obowiązuje bowiem do końca czerwca 2024 roku i nic nie wskazuje na to, aby miała ona zostać przedwcześnie rozwiązana. Na ten moment jednak polski pomocnik może cieszyć się sympatią kibiców z Arabii Saudyjskiej.

Bartosz Kurek nie wytrzymał po tym, co usłyszał od żony. Ta reakcja mówi wszystko, mógł tylko pokręcić głową

Najnowsze