Gwiazdor lidera Ekstraklasy ma PIEKIELNIE SEKSOWNĄ partnerkę. Aż miło popatrzeć! [ZDJECIA]

2020-10-27 9:39 PO
Dla niej Ivan Lopez strzela gole
Autor: INSTAGRAM, RAFŁ RUSEK/PRESSFOCUS Dla niej Ivan Lopez strzela gole

Ivi Lopez (26 l.) gra tak, że ręce same składają się do oklasków! Napastnik Rakowa Częstochowa strzelił już cztery gole w ostatnich dwóch meczach – wszystkie zadedykował seksownej ukochanej Sheyli Felguerze.

Patrząc na metrykę tego Hiszpana, a dziw, że w wieku 26 lat wylądował w polskiej lidze. Przez wiele sezonów występował w Primera Division, będąc ważnym zawodnikiem Getafe czy Levante. Rywalizował na boisku m.in. z wielką Barceloną, a Deportivo La Coruna strzelił dwa gole. Dziś nie gra już w słonecznej Hiszpanii, a w polskiej Ekstraklasie. Z miejsca stał się gwiazdą Rakowa, któremu pomógł awansować na pozycję lidera tabeli. W ostatnim meczu ze Stalą Mielec (2:1) strzelił dwa gole, w tym jednego z rzutu wolnego. Hiszpan posłał na bramkę bombę w stylu Cristiano Ronaldo. Wygląda na to, że mamy w Ekstraklasie nową, wielką gwiazdę!

Ojciec Igi Świątek o spotkaniu córki z prezydentem. Mówi o DZIWACZNEJ SYTUACJI

Karol. Człowiek, który został liderem | Futbologia

Po każdym golu Ivi Lopez wykonuje dłońmi symbol serca. To dedykacja dla uroczej Sheyli Felguery, ukochanej piłkarza. Para podróżuje po Polsce, byli już m.in. w Krakowie i Oświęcimiu. Widać, że zakochani świetnie czują się w naszym kraju. A Ivi, mając domowe szczęście u boku Sheyli, czaruje na boisku i strzela piękne gole dla Rakowa.

Znamy sekret formy Lewandowskiego! Nie uwierzysz, o co poprosił trenera. Ogromne poświęcenie

Najnowsze