Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek wyszła półnaga po nocy z Piotrem Żyłą. Zdjęcia trafiły do internetu, przykryła ją tylko kołdra

2022-05-16 10:41

Marcelina Ziętek pokazała wyjątkowo odważne zdjęcie. Aktorka, która była na weselu z Piotrem Żyłą, spędziła z nim bardzo miłe chwile, a po wszystkim pochwaliła się na swoich mediach społecznościowych zdjęciem, na którym owinięta jest wyłącznie w... kołdrę. Zdjęcia Marceliny Ziętek stały się prawdziwym hitem!

Marcelina Ziętek postanowiła pochwalić się wyjątkowo gorącymi zdjęciami. Aktorka znana z występów w telewizji TVN, która prywatnie związana jest z reprezentantem Polski w skokach narciarskich, była z nim ostatnio na weselu. Para bawiła się znakomicie, a także spędziła razem noc w jednym z hoteli. Wydaje się, że zabawa musiała być naprawdę szampańska, skoro Ziętek pokazała na swoich mediach społecznościowych ujęcia, które prezentowały ją całkowicie półnago. 

Jerzy Brzęczek szokuje. Nie ugryzł się w język i wyjawił prawdę, nie ma pojęcia, czy Wisła szybko wróci do Ekstraklasy

Marcelina Ziętek spędziła wspaniałe chwile u boku Piotra Żyły. Po wszystkim pokazała gorące zdjęcia

O tym, że Marcelina Ziętek będzie szykować się na wesele, wiedzieliśmy od dawna. O wzięciu udziału w zabawie Ziętek informowała na mediach społecznościowych, prosząc swoich miłośników o pomoc ze znalezieniem odpowiedniej sukienki, która pomogłaby jej w spędzeniu pięknych chwil.

 - Jeśli macie jakieś super sukienki, czy jakieś sklepy gdzie znajdę fajne sukienki, to podeślijcie mi, bo potrzebuje na dwa wesela dwie jakieś super sukienki, w których będę mogła przetańczyć całe wesele, bo jestem z tych co akurat tak bawią się na weselu. Więc ślijcie mi śmiało, bo jestem akurat na etapie szukania - powiedziała Marcelina Ziętek na swoim Instastories.

Ostatecznie, strój udało się znaleźć i Ziętek ubrała się w czerwoną, koronkową sukienkę. Tuż po zabawie, para zameldowała się w hotelu, a Ziętek pokazała fotografie, które wprost odbierają mowę.

Lukas Podolski ma wielkie pretensje do Górnika Zabrze, jest niezadowolony. Wskazał błąd klubu, mocne słowa

Aby zobaczyć zdjęcia Marceliny Ziętek w bikini, przejdź do galerii poniżej:

Półnagie zdjęcia Marceliny Ziętek! Przesłaniała ją tylko kołdra

Na najnowszej publikacji aktorki na Instagramie widzimy, jak ona sama pokazuje swoje wdzięki w apartamencie hotelowym. Pikanterii dodaje fakt, że jest ona odziana praktycznie wyłącznie w samą kołdrę.

- Tradycyjnie schodziliśmy ostatni z parkietu i tradycyjne dziś w świetnej formie  - napisała Marcelina Ziętek na swoich mediach społecznościowych.

Sonda
Czy kibicujesz związkowi Piotra Żyły i Marceliny Ziętek?
Karim Benzema i jego skandale | Futbologia
Najnowsze