Piotr Żyła

i

Autor: Cyfra Sport Piotr Żyła

nie owijał w bawełnę

Mocne słowa Piotra Żyły po skokach w Garmisch-Partenkirchen! Nie hamował się przed kamerami po utracie szans na podium

2023-01-01 16:31

Po tym, jak Piotr Żyła w Oberstdorfie wywalczył drugie miejsce, podczas zawodów w Garmisch-Partenkirchen musiał zadowolić się 6. miejscem po nie najlepszym drugim skoku. Po zakończeniu konkursu polski skoczek nie ukrywał, że nie jest zadowolony z tego, jak zaprezentował się w serii finałowej. Przy okazji postanowił dosadnie skomentować swój występ przed kamerami.

W obecnym sezonie Pucharu Świata polscy skoczkowie prezentują się naprawdę dobrze, przede wszystkim Dawid Kubacki i Piotr Żyła, co udowadniają także podczas 71. Turnieju Czterech Skoczni. Po zawodach w Oberstdorfie, Żyła i Kubacki zajmowali kolejno 2. i 3. miejsce w klasyfikacji generalnej, jednak zamienili się miejscami po zawodach w Garmisch-Partenkirchen, które nie okazały się zbyt szczęśliwe dla Piotra Żyły. Dawid Kubacki ukończył zmagania na 3. pozycji za Granderudem i Laniskiem, jednak po słabszym skoku w drugiej serii Żyła spadł z czwartej lokaty na 6. miejsce. Po zawodach nie ukrył niezadowolenia. 

Wymowny komentarz Piotra Żyły po zawodach w Ga-Pa. W dwóch słowach podsumował swój występ w kolejnych zawodach Turnieju Czterech Skoczni

Po pierwszej serii Piotr Żyła zajmował 4. miejsce i miał ogromną szasnę, aby zakończyć zmagania na podium, jednak druga próba okazała się niewystarczająca nawet do tego, aby utrzymać swoją lokatę. Ostatecznie Żyła zakończył konkurs w Garmisch-Partenkirchen na 6. pozycji, ale podczas wywiadu po skokach nie miał zamiaru ukrywać swojego niezadowolenia. Na szczególną uwagę zasługując dwa niewybredne słowa skoczka. 

Mocne słowa Piotra Żyły po skokach w Garmisch-Partenkirchen! Nie hamował się przed kamerami po utracie szans na podium

Ojoj. Padłem. Sh*t happens - rzucił bez zastanowienia Piotr Żyła w wywiadzie dla "Eurosportu". - Może tak… z walki jestem zadowolony, bo dałem z siebie full, kurde ledwo żyję, ale na Innsbruck się pozbieram - podsumował swój występ w Garmisch-Partenkirchen jeden z liderów reprezentacji Polski w skokach. 

Sonda
Czy Piotr Żyła wygra Turniej Czterech Skoczni?

Czym jeżdżą Iga Światek i Robert Lewandowski? Jaką markę cenią Radwańska i Ronaldo?

Zaglądamy do garaży gwiazd sportu. POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze