Piotr Żyła, Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/Marcelina Ziętek Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

Nie zgadniesz, co zrobił Piotr Żyła podczas wesela. Tak bawił się z ukochaną Marceliną Ziętek na weselu. Jest nagranie!

2022-05-15 16:38

Piotr Żyła sobotnie popołudnie spędził u boku Marceliny Ziętek na góralskim weselu w Zakopanem. Zdjęcia z imprezy zostały opublikowane w mediach społecznościowych. Nie zabrakło popisowej gry na gitarze w wykonaniu czołowego polskiego skoczka.

W mediach społecznościowych Marceliny Ziętek oraz Piotra Żyły pojawiły się zdjęcia z wesela, na którym para była gośćmi. Po relacjach widać, że zabawa trwała do białego rana, a na drugi dzień aktorka serialu "19+" umieściła kolejne zdjęcie z podpisem "Tradycyjnie schodziliśmy ostatni z parkietu i tradycyjne dziś w świetnej formie". Ziętek była ubrana w czerwoną sukienkę, natomiast Żyła założył jasną marynarkę i ciemne spodnie, do tego dopasował kapelusz wraz z okularami.

Iga Świątek znów podbiła Rzym! Polska mistrzyni płacze ze szczęścia!

W postach wrzucanych przez parę widać, że ich związek ma się bardzo dobrze. Nie zabrakło popisowego występu skoczka, który zagrał na gitarze. O umiejętnościach Żyły ostatnio wspomniał Dawid Kubacki w programie Kuby Wojewódzkiego, zaznaczając, że nie jest fanem talentu kolegi z reprezentacji. Bardzo możliwe, że była to ostatnia impreza skoczka przed zbliżającymi się przygotowaniami do kolejnego sezonu z nowym trenerem Thomasem Thurnbichlerem.

Norman Parke odejdzie z FAME MMA? Skończył mu się kontrakt. Zdradza plany na przyszłość

Piotr Żyła podczas weselnego występu

i

Autor: Instagram/Marcelina Ziętek
Sonda
Czy Piotr Żyła wystartuje jeszcze na igrzyskach olimpijskich?
Jan Tomaszewski o reprezentacji i Ekstraklasie
Najnowsze