Niesamowita metamorfoza Piotra Żyły. Złoto na szyi, skoczek na bicie. Wyszło znakomicie!

2021-11-22 10:42
Piotr Żyła
Autor: Paweł Skraba SE / YouTube ZRZUT EKRANU Piotr Żyła

Polscy skoczkowie mają za sobą inaugurację Pucharu Świata, ale z pewnością będą chcieli, żeby ta odeszła w zapomnienie jak najszybciej. Piotr Żyła skakał przyzwoicie, choć do szczytu formy, tak jak każdemu naszemu zawodnikowi, jest bardzo daleko. W ostatniej chwili przed startem sezonu zaprezentowano "Wiewióra" w wyjątkowym wydaniu. Przeszedł do tej roli niesamowitą metamorfozę.

Piotr Żyła to jeden z liderów naszej kadry i medalowa nadzieja na nadchodzące Igrzyska Olimpijskie w Pekinie, które wystartują już w lutym przyszłego roku. Dlatego kibice z dużym dystansem spoglądają na wyniki pierwszego konkursu Pucharu Świata w Niżnym Tagile. Sporą uwagę przykuła nietypowa reklama napoju, który wspiera polskiego skoczka. Ten przeszedł niesamowitą metamorfozę. Polska doczekała się swojego Eminema. Żyła w roli rapera sprawdził się znakomicie. Tylko spójrzcie na te stylówki. Widać, że pasują od razu!

Piotr Żyła przeszedł metamorfozę

Polski skoczek w reklamie poradził sobie świetnie i choć rymy nie były najwybitniejsze, to i tak rozbawił kibiców. Ci byli zachwyceni luzem, którym pochwalił się nasz "Wiewiór". - Złoto!!! Piękniee. Nikt nie pytał, każdy potrzebował - napisał jeden z kibiców. - Piotruś rozbił bank tego dnia - pisał kolejny fan skoków narciarskich.

NIE PRZEGAP! Klemens Murańka pozostanie dłużej w Rosji? Drugi pozytywny test skoczka

Piotr Żyła rozpoczął sezon Pucharu Świata od słabego występu. W sobotę zajął 32. miejsce i nie wystąpił nawet w rundzie finałowej. Nieco lepiej poszło mu w niedzielę, gdy skakał naprawdę przyzwoicie. Zajął 16. miejsce. Na razie jednak wyniki nie muszą martwić. To dopiero początek sezonu, a formę szykować trzeba na kluczowe zawody, czyli przyszłoroczne Igrzyska Olimpijskie i mistrzostwa świata w lotach narciarskich.

NIE PRZEGAP! Polski skoczek utknął w Rosji po konkursach Pucharu Świata. Wyląduje w specjalistycznym szpitalu

Piotr Żyła - kim jest?

Piotr Żyła to jeden z najpopularniejszych polskich skoczków narciarskich. Jest dwukrotnym mistrzem świata - indywidualnym z Oberstdorfu z 2021 roku i drużynowym z Lahti z 2017 roku. W sezonie 2016/2017 zajął drugie miejsce w Turnieju Czterech Skoczni.

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze