Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz Izabela Małysz

Metamorfoza Małysz

Niewiarygodne, co stało się z Izą Małysz. Aż trudną ją rozpoznać, tego trudno było się spodziewać

2022-08-03 9:49

Iza Małysz jest doskonale rozpoznawalną osobą. Zwłaszcza wśród kibiców skoków narciarskich. O ukochanej Adama Małysza zawsze mówiło się dużo, choć ona sama starała się nie pojawiać w mediach. Ostatnio to się nieco zmieniło i o Izabeli portale informują zdecydowanie częściej. Prawdziwym zaskoczeniem dla jej fanów mogło być ostatnie zdjęcie, które pojawiło się w mediach społecznościowych.

Adam Małysz przez wiele lat dostarczał polskim kibicom mnóstwa pozytywnych emocji. Skoczek stał się legendą w swojej dyscyplinie sportowej i mimo upływu lat wciąż jest postacią niebywale popularną. I to na pewno się nie zmieni. Małysz od kilku tygodni ma w życiu nową funkcję i jest prezesem Polskiego Związku Narciarskiego. Na tym stanowisku zastąpił Apoloniusza Tajnera.

Justyna Żyła w namiętnym pocałunku z tajemniczym mężczyzną! Była żona Piotra Żyły pokazała się z nową miłością

Iza Małysz przeszła metamorfozę. Trudną ją poznać

Jest więc pewne, że media wciąż będą rozpisywać się o "Orle z Wisły". Jednocześnie nie zabraknie zainteresowania jego żoną, Izabelą Małysz. Ukochana byłego skoczka narciarskiego przez wiele lat starała się być nieco w cieniu męża. Wywiady z nią były rzadkością, nie dzieliła się swoim życiem prywatnym i nie skupiała się na popularności.

Kamil Stoch miał do przekazania Idze Świątek ważną wiadomość! Niezwykle surowa ocena lidera polskich skoczków, nie owijał w bawełnę

Zmieniło się to nieco w ostatnim czasie. Iza Małysz chętniej pokazywała się zwłaszcza w mediach społecznościowych, gdzie regularnie pojawiają się nowe treści. Co jednak najważniejsze, wzięła udział w znanym programie "Taniec z Gwiazdami" i wówczas zrobiło się o niej bardzo głośno. Teraz jej fani mogli przeżyć niemałe zaskoczenie.

Wszystko związane z najnowszym zdjęciem Izy Małysz. Życiowa partnerka prezesa PZN pokazała się w zupełnie nowym wydaniu. Dotychczas mogliśmy ją zobaczyć w średnio długich włosach. Teraz zdecydowanie je zapuściła i sięgają jej zdecydowanie za ramiona. - Pani Izo jak Pani cudnie w takiej długości włosów - napisała jedna z internautek w komentarzu pod zdjęciem.

Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz Izabela Małysz
Adam Małysz nowym prezesem PZN
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze