Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz Izabela Małysz

Metamorfoza Małysz

Niewiarygodne, co stało się z Izą Małysz. Aż trudną ją rozpoznać, tego trudno było się spodziewać

2022-08-03 9:49

Iza Małysz jest doskonale rozpoznawalną osobą. Zwłaszcza wśród kibiców skoków narciarskich. O ukochanej Adama Małysza zawsze mówiło się dużo, choć ona sama starała się nie pojawiać w mediach. Ostatnio to się nieco zmieniło i o Izabeli portale informują zdecydowanie częściej. Prawdziwym zaskoczeniem dla jej fanów mogło być ostatnie zdjęcie, które pojawiło się w mediach społecznościowych.

Adam Małysz przez wiele lat dostarczał polskim kibicom mnóstwa pozytywnych emocji. Skoczek stał się legendą w swojej dyscyplinie sportowej i mimo upływu lat wciąż jest postacią niebywale popularną. I to na pewno się nie zmieni. Małysz od kilku tygodni ma w życiu nową funkcję i jest prezesem Polskiego Związku Narciarskiego. Na tym stanowisku zastąpił Apoloniusza Tajnera.

Justyna Żyła w namiętnym pocałunku z tajemniczym mężczyzną! Była żona Piotra Żyły pokazała się z nową miłością

Iza Małysz przeszła metamorfozę. Trudną ją poznać

Jest więc pewne, że media wciąż będą rozpisywać się o "Orle z Wisły". Jednocześnie nie zabraknie zainteresowania jego żoną, Izabelą Małysz. Ukochana byłego skoczka narciarskiego przez wiele lat starała się być nieco w cieniu męża. Wywiady z nią były rzadkością, nie dzieliła się swoim życiem prywatnym i nie skupiała się na popularności.

Kamil Stoch miał do przekazania Idze Świątek ważną wiadomość! Niezwykle surowa ocena lidera polskich skoczków, nie owijał w bawełnę

Zmieniło się to nieco w ostatnim czasie. Iza Małysz chętniej pokazywała się zwłaszcza w mediach społecznościowych, gdzie regularnie pojawiają się nowe treści. Co jednak najważniejsze, wzięła udział w znanym programie "Taniec z Gwiazdami" i wówczas zrobiło się o niej bardzo głośno. Teraz jej fani mogli przeżyć niemałe zaskoczenie.

Wszystko związane z najnowszym zdjęciem Izy Małysz. Życiowa partnerka prezesa PZN pokazała się w zupełnie nowym wydaniu. Dotychczas mogliśmy ją zobaczyć w średnio długich włosach. Teraz zdecydowanie je zapuściła i sięgają jej zdecydowanie za ramiona. - Pani Izo jak Pani cudnie w takiej długości włosów - napisała jedna z internautek w komentarzu pod zdjęciem.

Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz Izabela Małysz
Adam Małysz nowym prezesem PZN
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze