Dawid Kubacki

i

Autor: Instagram/dawid.kubacki.official Dawid Kubacki

Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Thomas Thurnbichler bez koszulek! Padły słowa o wielkiej przyjemności, skoczek nie mógł tego ukryć

2022-06-21 16:20

Dawid Kubacki postanowił pochwalić się na mediach społecznościowych dość ciekawym zdjęciem. Okazuje się, że on, Piotr Żyła, Thomas Thurnibchler i Jakub Wolny skorzystali z pogody w trakcie zgrupowania skoczków, na co przełożyło się zdjęcie bez koszulki członków reprezentacji Polski. Kubacki nazwał to wszystko "przyjemnością".

Dawid Kubacki postanowił pochwalić się dość ciekawym zdjęciem na swoich mediach społecznościowych. Skoczkowie narciarscy, którzy wraz z trenerem Thomasem Thurnbichlerem zjawili się na zgrupowaniu w słoweńskim Kranj oddali się treningom, ale w trakcie samych zajęć nie zabrakło także chwil przyjemności. Na najnowszej publikacji Kubackiego na Instagramie widzimy, jak wraz z Piotrem Żyłą, Jakubem Wolnym i Thurnbichlerem korzystają z uroków przyrody całkowicie bez koszulek.

Aż trudno uwierzyć, jak naprawdę wygląda Lukas Podolski! Gwiazdor Górnika zrzucił koszulkę i... wielu może tylko patrzeć z zazdrością

Dawid Kubacki pracował i wypoczął w trakcie obozu kadry. Ze wszystkiego pokazywał zdjęcia

Od pewnego czasu na Instagramie Dawida Kubackiego pojawiały się zdjęcia z przygotowań w słoweńskim Kranj. Skoczek, publikując zdjęcia, przekonywał, że w trakcie zajęć atmosfera w reprezentacji Polski była bardzo dobra, a on sam czuje przypływ wielkiej energii do tego, aby pokazywać formę w trakcie nadchodzącego sezonu Pucharu Świata. Co ciekawe, na Instagramie Kubackiego pojawiło się zdjęcie, które prezentuje go, Thomasa Thurnbichlera, Piotra Żyłę i Jakuba Wolnego bez koszulek.  Jak widać, dobre humory dopisywały wszystkim uczestnikom zgrupowania.

FIFA podjęła ważną decyzję w sprawie Rosji. Dobra wiadomość dla naszych reprezentantów

Aby zobaczyć zdjęcia Dawida Kubackiego z dzieciństwa, przejdź do galerii poniżej.

Dawid Kubacki mówi o "przyjemności". Odprężał się z kolegami nad wodą

Jak widać, pogoda w Kranj bardzo dopisała, to też Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Thomas Thurnbichler i Jakub Wolny zdecydowali się na spędzenie chwil nad wodą. Prawda na ten temat wyszła dzięki publikacji Kubackiego, który o obozie reprezentacji Polski w skokach narciarskich powiedział w samych superlatywach.

- Obóz zakończony, czas wracać do domu. Było pracowicie, ale i przyjemnie - podsumował zgrupowanie Dawid Kubacki na swoim Instagramie.

Dawid Kubacki

i

Autor: instagram.com/dawid.kubacki.official
Sonda
Czy lubisz Dawida Kubackiego?
Dawid Kubacki o zakończonym sezonie olimpijskim
Najnowsze