Piotr Żyła, Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/marceepan Piotr Żyła, Marcelina Ziętek

Nie szczędził jej czułości!

Piotr Żyła nie oszczędzał się w walentynki. Ukochana nie mogła ukryć uśmiechu, prawdziwy wyraz miłości

2023-02-14 20:55

Piotr Żyła postanowił zaskoczyć swoją miłość! Okazuje się, że Marcelina Ziętek - aktorka i modelka, a prywatnie partnerka reprezentanta Polski w skokach narciarskich, dostała od niego wspaniały podarek z okazji święta zakochanych. Skoczek się nie oszędzał, takim wyrazem miłości gwiazda wprost musiała się pochwalić!

Piotr Żyła postanowił zaskoczyć swoją ukochaną. Reprezentant Polski w skokach narciarskich postanowił przesłać swojej ukochanej, Marcelinie Ziętek wyraz swojej miłości z okazji święta zakochanych, a artystka nie mogła oprzeć się temu, aby nie pokazać prezentu na swoich mediach społecznościowych. Fotografia obiegła internet.

Piotr Żyła przygotował prezent dla swojej ukochanej. Nie mogła powstrzymać uśmiechu

Związek Marceliny Ziętek z Piotrem Żyłą od samego początku wzbudza wielkie emocje ze strony fanów polskiego sportu i show-biznesu. Aktorka i sportowiec jednak mają się ku sobie i wiedzie się im bardzo dobrze. Mimo że sportowiec pochłonięty jest treningami i występami w konkursach Pucharu Świata, to stara się spędzić z aktorką tyle czasu, ile tylko może. Swoje uczucia z okazji walentynek sportowiec postanowił pokazać, wysyłając swojej ukochanej okazały bukiet róż. Gwiazda była bardzo poruszona podarkiem i nie mogła się powstrzymać, aby nie pokazać za pośrednictwem swojego profilu na mediach społecznościowych. Jej uśmiech mówi wszystko.

Marcelina Ziętek

i

Autor: instagram.com/marceepan
Sonda
Obserwujesz Marcelinę Ziętek w social mediach?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze