Piotr Żyła, Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/Marcelina Ziętek Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

Moc życzeń

Piotr Żyła pokazał świąteczne zdjęcie z ukochaną. Wtuleni w siebie otrzymali falę wiadomości, taki musiał być finał

2022-12-25 8:24

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek pozostają w związku od długiego czasu. Skoczek razem z aktorką stanowią szczęśliwą parę. Pod ich wspólnym zdjęciem spod choinki nie mogło zabraknąć także ich przeuroczego pieska. Na fotografię fani zareagowali momentalnie. Zakochani otrzymali falę wiadomości, która nikogo nie powinna dziwić.

Piotr Żyła to jeden z ulubionych polskich skoczków, który zawsze wie jak rozbawić lub poprawić humor fanom. Wiecznie radosny sportowiec słynie z barwnych, charakterystycznych wypowiedzi. „Wiewiór” zawsze potrafi wywołać uśmiech na twarzach kibiców. Świetnie zdaje sobie jednak sprawę z tego, że ma taki wpływ na nich. Kiedy jednak trzeba być poważnym, Piotr Żyła także daje radę. Nie inaczej było w święta Bożego Narodzenia. Skoczek z lekkim uśmiechem pozował do fotografii z ukochaną Marceliną Ziętek i… ich pieskiem.

Tych wybitnych sportowców nie ma już wśród nas. Wspominamy osoby ze świata sportu, które odeszły w 2022 roku

Piotr Żyła z Marceliną Ziętek pod bożonarodzeniową choinką

Para życzyła fanom Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Reakcja kibiców mogła być tylko jedna. Setki fanów składały życzenia pod wspólnym postem skoczka i aktorki. Większość z nich odpowiedziała na życzenia, trzymając kciuki, że i święta u Żyły i Ziętek będą wesołe i spokojne.

Fani cieszyli się ze wspólnego zdjęcia Piotra Żyły i Marceliny Ziętek. Para rzadko decyduje się na to, by pokazać się razem na Instagramie. Skoczek nie jest aż tak aktywny w mediach społecznościowych jak jego ukochana.

Zobacz, jak na wspólnym zdjęciu pod choinką wyglądają Piotr Żyła i Marcelina Ziętek.

Piotr Żyła jedzie na Turniej Czterech Skoczni

Piotr Żyła czerpie z każdej chwili, którą może spędzić z bliskimi. Skoczek narciarski lada moment wyjedzie do Niemiec, by rozpocząć udział w Turnieju Czterech Skoczni. Razem zresztą ekipy Thomasa Thurnbichlera może walczyć o czołowe lokaty. Faworytem do triumfu jest jednak Dawid Kubacki, który jest liderem klasyfikacji Pucharu Świata.

Agnieszka Radwańska już tego nie ukrywa. Mówi o dużej ekscytacji, ten moment zbliża się wielkimi krokami

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze