Po tym, gdy usłyszeliśmy tę wiadomość o Piotrze Żyle, zrobiło nam się łyso! Zawstydzające dla wielu. NIE DO WIARY!

2021-01-27 12:37 jwa
Piotr Żyła
Autor: Instagram/piotr_zyla_official Piotr Żyła

Coś niesamowitego! Tej ciekawostki o Piotrze Żyle i jego karierze w skokach narciarskich nie znali nawet najwierniejsi kibice reprezentanta Polski! Każdy, gdy dowiaduje się prawdy, łapie się za głowę. Okazuje się, że wyczyn Piotra Żyły wielu może tylko i wyłącznie zawstydzić. Nie jest to bowiem reguła i coś zwyczajnego. Wszystko zaczęło się, gdy Piotr Żyła miał kilka lat, a później potoczyło się swoim rytmem!

Piotr Żyła to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich skoczków. Jego życie pełne jest ciekawostek, o których wiedzą nieliczni. Piotr Żyła w swojej karierze osiągnął już wiele sukcesów, ale poświęcił skokom całe swoje życie. Lata treningów przynoszą efekty na obiektach całego świata. Świetnie radzi sobie w zmaganiach Pucharu Świata i jest pewnym punktem reprezentacji Polski w konkursach drużynowych. Od niedawna prywatnie związany jest z piękną aktorką i modelką Marceliną Ziętek. Młoda kobieta nie boi się publikowania odważnych zdjęć w internecie, a najlepsze z nich znajdziecie w poniższej galerii. Marcelina Ziętek z pewnością jest dumna z Piotra Żyły i jego osiągnięć. On jednak na pewno nie zapomniał o przeszłości, a swoją życiową drogę obrał wiele lat temu. 34-letni dziś skoczek na pewno dobrze pamięta początki na skoczni.

Zobacz: Justyna Żyła PUBLICZNIE SZKALOWANA pod zdjęciem z GOŁĄ PUPĄ nowej dziewczyny Piotra Żyły. Ale jazda!

Wiele osób swojej drogi życia szuka przez lata. Niektórzy dopiero po kilkudziesięciu latach pracy zawodowej orientują się, że są stworzeni do czegoś innego. Niestety, wtedy często jest za późno. Piotr Żyła nie zna tego uczucia. Od samego początku był bardzo zdeterminowany, by osiągnąć sukces w skokach narciarskich i aż trudno uwierzyć, że najważniejszą decyzję w kontekście swojej przyszłości podjął w tak młodym wieku.

Wielu rodaków może mu zazdrościć zdecydowania i determinacji w dążeniu do wyznaczonego celu. Niewielu kibiców zna ciekawostkę o Piotrze Żyle oraz początkach jego kariery. Z pewnością na wszystkich zrobi to wielkie wrażenie.

Okazało się bowiem, że Piotr Żyła nie skończył jeszcze nawet 10 lat i już doskonale wiedział, co chce robić w życiu. Na skoki narciarskie "Wiewiór" postawił jako 8-latek, co pokazuje, że nie liczyło się dla niego w zasadzie nic innego!

Po latach z pewnością Piotr Żyła nie żałuje swojej decyzji. Skoki narciarskie przyniosły mu nie tylko sławę i pieniądze, lecz także niezapomniane chwile i przyjaźnie, które pozostaną z nim na zawsze.

Sprawdź: Dziewczyna Piotra Żyły pokazała WYMOWNE ZDJĘCIE. Nic się nie UKRYŁO, prawdziwa eksplozja

Piotr Żyła na poważnie karierę zaczął w 2004 roku, gdy w grudniu zadebiutował w zawodach Pucharu Kontynentalnego w Sankt Moritz. W kolejnym roku wystartował na mistrzostwach świata juniorów. Na tej ważnej imprezie cieszył się ze srebrnego medalu w konkursie drużynowym.

W Pucharze Świata po raz pierwszy Piotr Żyła wystąpił w styczniu 2006 roku. Już jego debiutancki start pokazał, że ma spory talent. Zajmując 19. miejsce zaliczył pierwsze punkty w klasyfikacji generalnej prestiżowego cyklu.

Sprawdź: Kibice każą uważać Piotrowi Żyle na byłą żonę! Chodzi o DUŻE PIENIĄDZE. "Łapczywa się zrobiła"

Piotr Żyła nago w miejscu publicznym
Najnowsze