Piotr Żyła WYŚMIAŁ Dawida Kubackiego! Poszło o formę, co za BEZLITOSNOŚĆ

2021-02-25 9:52 mil
Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch
Autor: East News Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch

Polscy skoczkowie narciarscy są już w Oberstdorfie, gdzie lada chwila będą rywalizowali o medale mistrzostw świata. Treningi trwają, przygotowania idą pełną parą, nie brakuje także czasu, aby udzielić kilku wypowiedzi. W jednej z nich Piotr Żyła postanowił odnieść się do swojego kolegi z kadry, Dawida Kubackiego. I uczynił to iście bezlitośnie!

Jak spiszą się Polacy w Oberstdorfie? To pytanie zadają sobie wszyscy fani "Biało-czerwonych". Nim przyjdzie nam się przekonać, podopieczni trenera Michala Doleżala mają jeszcze nieco czasu, aby podszlifować swoje umiejętności i pojawić się na skoczni w najlepszej możliwej dyspozycji. Jak zawsze największe nadzieje budzi trójka Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła. Czy staną na wysokości zadania także i tym razem?

Nim się przekonamy, możemy raz jeszcze utwierdzić się, że w polskiej kadrze panuje doskonała atmosfera. Dał temu wyraz Piotr Żyła, który po czwartkowych skokach stanął przed kamerami "Eurosportu" i postanowił wypowiedzieć się o ostatniej nieco gorszej dyspozycji Dawida Kubackiego. - Jak dobrze skakał, tak skakał, ale teraz nie wiem, co on robi - zaśmiał się z kolegi polski skoczek.

Oby dobra atmosfera w reprezentacji przełożyła się na jak najlepsze wyniki podczas mistrzostw świata! Wszyscy fani "Biało-czerwonych" liczą, że forma kadrowiczów w Oberstdorfie będzie iście wystrzałowa.

ESMERALDA vs ANASTASIYA + gość specjalny [NA ŻYWO] l Koloseum LIVE
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze