Piotr Żyła, Kamil Stoch, Dawid Kubacki

i

Autor: Paweł Skraba/Super Express, Cyfra Sport, East News Piotr Żyła, Kamil Stoch, Dawid Kubacki

quiz dla prawdziwych fanów

QUIZ. Jak dobrze znasz Kubackiego, Stocha i Żyłę? Odpowiedzi znają tylko najwięksi fani skoków narciarskich

2023-01-29 11:39

Skoki narciarskie cieszą się w Polsce ogromną popularnością i zainteresowaniem od czasów, kiedy Adam Małysz przyciągał przed telewizory miliony fanów. Dziś ulubieńcami tłumów są Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła. Wiele osób śledzi nie tylko ich wyczyny na skoczniach, ale również to, co dzieje się w ich życiu prywatnym. Pytanie, czy wiedzą o nich wszystko. Sprawdźcie się w naszym quizie!

QUIZ dla największych wyjadaczy w skokach narciarskich! Jak dobrze znasz Dawida Kubackiego, Kamila Stocha i Piotra Żyłę?

Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła to bez dwóch zdań jedni z najbardziej rozpoznawalnych sportowców w Polsce, którzy przyciągają tłumy nie tylko przed telewizory, ale również na skocznie w czasie trwania kolejnych zawodów. Następcy Adama Małysza mają wielu fanów, którzy z pewnością myślą, że wiedzą na temat swoich idoli niemalże wszystko, nie tylko śledząc ich poczynania na skoczni, ale również to, co dzieje się w ich życiu prywatnym. A my postaramy się sprawdzić, czy rzeczywiście tak jest. Jak dobrze znacie Żyłę, Stocha i Kubackiego? Sprawdźcie się w naszym quizie w dalszej części artykułu, ale uważajcie na podchwytliwe pytania! Życzymy powodzenia!

QUIZ: Jak dobrze znasz Kubackiego, Stocha i Żyłę?

Pytanie 1 z 11
Który ze skoczków jest najstarszy?
Najnowsze