Riposta była szybka

Rosjanie chcieli, żeby seksowna mistrzyni pokazała się dla nich nago. Jednoznaczna odpowiedź, nie zastanawiała się nawet chwili

2023-05-24 16:12

W Polsce najpopularniejszą zimową dyscypliną sportową są rzecz jasna skoki narciarskie. Globalnie wygląda to nieco inaczej i w innych krajach najchętniej oglądanymi zawodami są zmagania w biathlonie. Dyscyplina ta dużą popularnością cieszy się między innymi w Rosji. Dlatego też Dorothea Wierer, jedna z najbardziej utytułowanych biathlonistek w ostatnich latach dostała z tego kraju oryginalną propozycję.

W Niemczech, Włoszech, Skandynawii, czy właśnie w Rosji biathlon cieszy się ogromną popularnością. Na trybunach zasiadają tysiące fanów i emocjonują się rywalizacją najlepszych zawodników na świecie. Do tego grona bez wątpienia zalicza się Dorothea Wierer. Włoszka w Pucharze Świata startuje od wielu lat i od wielu lat odnosi wielkie sukcesy i ma medale każdej dużej imprezy.

Seksowna mistrzyni miała się pokazać Rosjanom nago. Jednoznaczna odpowiedź

O jej dużej popularności może świadczyć również fakt, że ma blisko 700 tys. obsuwających na Instagramie. Wierer słynie nie tylko ze świetnych wyników na trasach biathlonowych, ale również z tego, że okrzyknięto ją najpiękniejszą zawodniczką swojej dyscypliny. I najpewniej dlatego dostała przed laty oryginalną propozycję z Rosji. Tamtejsza wersja "Playboya" złożyła ofertę Wierer. Włoszka jednak nie chciała pokazywać się nago.

- To stara historia, ale około dziesięć lat temu była prośba z Rosji. Biathlon jest tam popularny. Nie czuję się tak pewnie. Poza tym w dzisiejszych czasach dziewczyny, które trafiają do tego magazynu, nie są już zupełnie nagie. Ja miałam być, więc odmówiłam. Nie mówię tego, ale lubię bronić prywatności. Ale jeśli ktoś czuje się komfortowo, pokazując się nago, może to zrobić - powiedziała wielokrotna mistrzyni świata.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze