SEKSOWNA hokeistka w brutalnej bójce podczas meczu. Chwyt jak z MMA [WIDEO]

2019-09-20 17:00 MSo
Maria Pugina
Autor: Instagram Maria Pugina

Do bardzo brutalnego starcia doszło podczas meczu rosyjskiej ligi hokeja na lodzie kobiet. Wśród zamieszanych zawodniczek była Maria Pugina, która znakomicie radziłaby sobie nie tylko na tafli, ale także w ringu MMA. Hokeistka zaimponowała wszystkim niesamowitym rzutem, którego miał nauczyć ją sam Khabib Nurmagomiedow.

Do gigantycznego chaosu doszło podczas meczu Dynama Sankt Petersburg z SKSO Jekaterinburg. W trakcie rywalizacji zawodniczki pokłóciły się i nagle wybuchła wielka wojna. Wśród jednych z najbardziej aktywnych zawodniczek była 21-letnia piękność Maria Pugina.

Rosyjska hokeistka twardo uczestniczyła w bijatyce, po czym nieco odjechała od reszty burdy z jedną z przeciwniczek. Nagle przerzuciła ją nad swoją głową i obaliła do parteru, gdzie znalazła się na górze. Wówczas walka mogła być kontynuowana. Do akcji szybko weszli sędziowie i rozdzielili sportsmenki.

Maria Pugina żartowała na swoim Instagramie, że tego ruchu nauczył ją sam mistrz świata UFC Khabib Nurmagomiedow. Mecz mógł być kontynuowany. Ostatecznie z tafli lodu zwycięsko zeszły zawodniczki Dynama Sankt Petersburg, które wygrały mecz 4:1.

Najnowsze