Kamil Stoch

i

Autor: Instagram/kamilstochofficial Kamil Stoch

Stoch rozłożył się na kanapie, ale tysiące zwróciły uwagę na jego kolana. Fanka zawyła z zachwytu, "ALE BESTIA" [FOTO]

2021-05-20 15:21

Kamil Stoch jest właśnie w trakcie rehabilitacji po przejściu operacji usunięcia narośli kostnej. Skoczek postanowił pokazać zdjęcie ze swojego salonu, jednak wszyscy jego fani zwrócili uwagę na jego kolana. Jedna z fanek nie mogła powstrzymać ekscytacji i napisała otwarcie, że to, co trzyma skoczek na swoich kolanach to prawdziwa bestia. Fotografia z miejsca stała się prawdziwym hitem portalu społecznościowego Instagram.

Kamil Stoch przechodzi ostatnimi czasy rehabilitację. Utytułowany sportowiec miał wielkie problemy z powodu zabiegu  usunięcia narośli kostnej, która zrobiła mu się tuż po sezonie w skokach narciarskich. Jeden z najwybitniejszych sportowców w historii Polski czuje się coraz lepiej i odpoczywa w swoim domu, o czym dał znać za pośrednictwem portalu społecznościowego Instagram. Wszyscy fani Polaka zwrócili jednak uwagę na jego kolana, na których znajdował się niecodzienny gość. Jedna z fanek miała tylko jeden komentarz; "ale bestia".

Fani drżą o zdrowie Dawida Kubackiego! Skoczek otrzymał specjalną wiadomość od internautki

Kamil Stoch przechodzi rehabilitację. Polak musiał się poddać operacji

Mistrz olimpijski z Soczi z 2014 roku miał ostatnimi czasy dość spory problem zdrowotny związany z faktem konieczności udania się do szpitala. Skoczek opisał całą sytuację za pośrednictwem mediów społecznościowych i porównał swoją obecną kontuzję do tej, która dotknęła go już kilka lat temu.

- Powtórka z rozrywki. W grudniu 2014 przeszedłem zabieg usunięcia narośli kostnej. Przypadłość skoczka... Tym razem druga noga, ale trafił mi się lepszy termin.  Czuję się dobrze i dostałem wolny weekend - napisał Stoch na swoim Instagramie.

Teraz sportowiec pokazał zdjęcie ze swojego domu, jak odpoczywa na kanapie. Wszyscy jego obserwatorzy zwrócili uwagę na kota sportowca, który bardzo chętnie pozował do zdjęcia naszego reprezentanta. Nie da się ukryć, że zwierzak skoczka zrobił wielką furorę, a fani nie mogli się opędzić od komplementów. Jedna z wielbicielek skoczka napisała nawet takie słowa:

- ale bestia, kot też ładny - możemy przeczytać w komentarzach.

Kamila Wybrańczyk czekała na ten moment od wielu miesięcy! Po walce z Martą Linkiewicz na FAME MMA 10 szybko oddała się przyjemności

Super Raport 20.05 (Goście: Jan Strzeżek - Porozumienie, Bartosz Arłukowicz - PO), Sedno Sprawy: Piotr Müller

Kot skoczka zrobił furorę

To nie pierwszy raz, kiedy Kamil Stoch pokazał fanom swojego pupila. Zdjęcie, podobnie jak inne fotografie naszego sportowca ze zwierzakiem spotkały się z wielkim aplauzem ze strony widowni, która podkreśla, że to kot skradł naszemu reprezentantowi całą fotografię.

Ten kot wygląda jak: To nie ja mam zdjęcie z Kamilem Stochem. To Kamil Stoch ma zdjęcie ze mną. - pisze jedna z fanek sportowca.

Najnowsze