Dawid Kubacki, Marta Kubacka

i

Autor: Instagram/Marta Kubacka Dawid Kubacki z żoną, Martą Kubacką

Tak Dawid Kubacki spędził Dzień Ojca. Kiedy to zobaczycie, rozłożycie się ze wzruszenia, jego żona wyznała prawdę

2022-06-24 15:20

Żona Dawida Kubackiego postanowiła pochwalić się wzruszającym nagraniem ze skoczkiem narciarskim i swoją córeczką. Okazuje się, że medalista olimpijski z Pekinu dostał od swojej córeczki uroczy podarunek. Same zdjęcia przedstawiające dziecko dające podarunek ojcu jest wyjątkowo wzruszające. To trzeba zobaczyć na własne oczy.

Żona Dawida Kubackiego pokazała na swoich mediach społecznościowych wyjątkowo poruszające zdjęcia najważniejszych osób w swoim życiu - Dawida Kubackiego i córeczki. Okazuje się, że reprezentant Polski w skokach narciarskich dostał na Dzień Ojca wspaniały podarek. Zdjęcie ojca i córki potrafi wzruszyć. Nie da się obok takiego widoku przejść obojętnie.

Skandal! Brytyjczycy odebrali Sochanowi polskie obywatelstwo, obrzydliwe zachowanie

Marta Kubacka jest dumna z Kubackiego. Powiedziała, jakim jest ojcem

Kubacka w wywiadzie z 2021 roku dla "Radia Zet" powiedziała, jakim ojcem jest skoczek narciarski i jak opiekuje się córeczką. Mimo że sportowiec jest zimą zajęty, to w trakcie przerwy od sezonu robi wszystko, aby spędzać ze swoją potomkinią jak najwięcej czasu.

- Dawid pomaga w wychowaniu Zuzi na tyle, na ile może, bo doskonale wiemy, że z powodu treningów przez większość czasu nie ma go jednak w domu – szczególnie będzie tak teraz, gdy zacznie się sezon zimowy. Dawid ma zgrupowania praktycznie co tydzień. Wychodzi to tak, że tydzień jest w domu, a tydzień gdzieś na obozie, a nawet jak jest w domu, to ma jeszcze codziennie treningi... To zrozumiałe, że nie może być przy mnie i Zuzi cały czas. Wiadomo, że gdy jest coś do zrobienia przy domu, to automatycznie te rzeczy spadają na jego głowę, bo siłą rzeczy ja tych prac nie jestem w stanie wykonać, tym bardziej z dzieckiem na rękach, dlatego staramy się dzielić naszymi obowiązkami. - opowiadała Marta Kubacka.

Sensacyjne doniesienia w sprawie Cristiano Ronaldo! Ma odejść z Anglii, żeby zastąpić Lewandowskiego, media nie mają cienia wątpliwości

Aby zobaczyć, czym zajmuje się Marta Kubacka, przejdź do galerii poniżej.

Marta Kubacka pokazała, jak obchodzą Dzień Ojca. Te zdjęcia to sama słodycz

Na najnowszych zdjęciach opublikowanych przez Martę Kubacką na jej Instagramie widzimy, jak Dawid Kubacki jest obdarowywany przez swoją córeczkę. Na Dzień Ojca skoczek narciarski dostał od dziewczynki całe opakowanie słodyczy Raffaello i bez wątpienia, nie mógł on opanować szczęścia, gdy zobaczył swoją potomkinię z prezentem dla niego w ręce.

Dawid Kubacki o zakończonym sezonie olimpijskim
Sonda
Czy lubisz Dawida Kubackiego?
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze