Marta Kubacka i Dawid Kubacki

i

Autor: Instagram/_marta_ku_ Marta Kubacka i Dawid Kubacki

Wyjawił prawdę

Tak teraz wygląda życie Dawida Kubackiego po dramacie jego żony. W końcu to z siebie wyrzucił, kolosalne emocje

2023-08-01 16:08

Dawid Kubacki nie mógł dokończyć poprzedniego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich, a było to spowodowane rodzinnym dramatem. Marta Kubacka, żona medalisty olimpijskiego, trafiła do szpitala w bardzo poważnym stanie i lekarze walczyli o jej życie. Zastanawiano się, jak to wpłynie na dalszą karierę Kubackiego. Po kilku miesiącach od tego dramatu zawodnik opowiedział, jak wygląda jego życie.

Każdy kibic skoków narciarskich w Polsce trzymał kciuki za Martę Kubacką w połowie marca. Wówczas w rodzinie reprezentanta Polski doszło do wielkiego dramatu, bo żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala. Początkowo nie było jasne, w jak poważnym stanie jest Kubacka. Później sam skoczek narciarski poinformował, że sytuacja była niebywale trudna i lekarze musieli walczyć o życie jego żony.

Kubacki o tym, jak wygląda jego życie. Powiedział to wprost

Marta Kubacka tygodniami przebywała w szpitalu, ale na szczęście wszystko poszło w dobrym kierunku i mogła opuścić placówkę, a następnie powoli wracać do normalnego życia. Rzecz jasna wciąż musi bardzo na siebie uważać i ze względu na niepewny stan Marty Kubackiej nie było jasne, jak będzie wyglądała przyszłość zawodnika w skokach narciarskich. W ekstremalnym przypadku musiałby nawet zrezygnować z kariery.

Tak drastyczne rozwiązanie obecnie nie wchodzi w grę, o czym Kubacki opowiedział w rozmowie z Polsatem Sport. - Wiadomo, jeszcze nie tak dawno temu nic nie było pewne i człowiek się zastanawiał, choć nie wiedział, czy ma podstawy, by zastanawiać się nad wieloma rzeczami. Cieszę się, że wszystko się w miarę wyprostowało - wyjawił skoczek. - Wróciłem do swojego normalnego trybu życia, treningów pod pełnymi obciążeniami, na normalne tory wróciliśmy także jako rodzina i się tym cieszymy. Ja naprawdę czuję wielką ulgę, spadł mi olbrzymi kamień z serca, że mogę kontynuować uprawianie skoków - wyjaśnił Kubacki.

Sonda
Czy modliłeś się w intencji Marty Kubackiej?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze