Letnie Grand Prix w Klingenthal TV NA ŻYWO Skoki narciarskie Gdzie TRANSMISJA? Na którym programie skoki LGP w Klingenthal dzisiaj? Gdzie oglądać?

2019-10-05 12:05 DCH
Dawid Kubacki
Autor: East News Dawid Kubacki w powietrzu

Letnie Grand Prix w Klingenthal TV ONLINE NA ŻYWO Skoki narciarskie LIVE LGP w Klingenthal Gdzie TRANSMISJA ONLINE STREAM w INTERNECIE ze skoków Klingenthal? O której godzinie skoki narciarskie na igelicie w Klingenthal DZISIAJ? LGP Klingenthal TV NA ŻYWO. Czas na ostatnie konkursy Letniego Grand Prix w tym sezonie. Wciąż szanse na zwycięstwo w całym cyklu ma Dawid Kubacki. Czy uda mu się sięgnąć po najważniejsze trofeum lata? Na którym programie LGP w Klingenthal TV i ONLINE NA ŻYWO. GODZINA TRANSMISJI. LGP Klingenthal LIVE TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie oglądać skoki w Hinzenbach?

Cykl konkursów Grand Prix na igelicie kończy się w sobotę 5 października. Ostatni konkurs rozegrany zostanie na skoczni Vogtland Arena (K125) w Klingenthal w Niemczech. W klasyfikacji generalnej prowadzi Japonczyk Yukiya Sato mając zaledwie 10 pkt przewagi nad Dawidem Kubackim. Kubacki wygrał piątkową kwalifikację i ma wielkie szanse na zwycięstwo w klasyfikacji końcowej GP.

Do konkursu weszła pełna siódemka Polaków. Jako pierwszy zaprezentuje się Stefan Hula, który na plastronie ma numer 13. Drugi będzie Klemens Murańka (24). Później startowali będą kolejno Jakub Wolny (29), Maciej Kot (35), Kamil Stoch (39), Piotr Żyła (42) i oczywiście Dawid Kubacki (49).

Konkurs będzie stał pod lekkim znakiem zapytania - wszystko przez silnie wiejący wiatr. Wszyscy fani skoków mają jednak nadzieję, że dojdzie do powtórki z kwalifikacji i treningów, które przebiegły bezproblemowo!

Letnie Grand Prix w Klingenthal KIEDY i o której godzinie? Gdzie TRANSMISJA TV? Skoki 5.10 gdzie oglądać? Transmisja z Letniego Grand Prix w Klingenthal na żywo w TVP Sport w godz. 15.55-16.50 (I seria) i 17.05-18.00 (II seria) oraz w Eurosporcie 2 w godz. 16.30-17.45. Stream online na Sport.tvp.pl i platformie EurosportPlayer.pl.

Najnowsze