Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/ marceepan Marcelina Ziętek

Zobacz sam!

Ukochana Piotra Żyły rozpaliła fanów bardziej niż afrykańskie upały. Od jej głębokiego dekoltu trudno oderwać wzrok, gorące zdjęcie

2023-08-16 13:19

Piotr Żyła ma za sobą znakomity występ w konkursach Letniej Grand Prix w Szczyrku, po których udał się na zasłużone wakacje. "Wiewiór" spędził czas z ukochaną we Włoszech, ale zakochani wrócili już do Polski, gdzie pogoda od kilku dni jest równie sprzyjająca letniemu wypoczynkowi. Marcelina Ziętek rozpaliła fanów bardziej niż panujące w Polsce afrykańskie upały! Od jej głębokiego dekoltu trudno oderwać wzrok.

Żyła rozpoczął letni sezon od konkursów w Szczyrku, gdzie od razu wskoczył na najwyższy poziom. W pierwszym konkursie zajął trzecie miejsce, a w kolejnym nie miał sobie równych. Po bardzo udanych występach przyszedł czas wakacji - większość polskich skoczków skorzystała z urlopu. "Wiewiór" nie był wyjątkiem i wraz z ukochaną udał się do Włoch. Tam wspólnie cieszyli się piękną pogodą, jednak po powrocie do Polski nie mogą narzekać! Nad Wisłę dotarły afrykańskie upały, które sprawiły, że długi sierpniowy weekend sprzyjał dbaniu o opaleniznę. Temperatura grubo ponad 30 stopni Celsjusza dawała się we znaki wielu osobom, ale Marcelina Ziętek cieszyła się tymi chwilami.

Ukochana Piotra Żyły w głębokim dekolcie

Partnerka Żyły wykorzystała dobrą pogodę i udała się na długi spacer. Ten przyjemny czas wykorzystała też do spełnienia obowiązków influencerki. 25-latka od pewnego czasu współpracuje z marką odzieżową i promuje jej ubrania w mediach społecznościowych. Te niejednokrotnie są naprawdę odważne i podkreślają zjawiskową sylwetkę Marceliny. Ostatnio była Miss Południa nastolatek dolała oliwy do ognia!

Na jej Instagramie pojawiło się nagranie w obcisłym różowym stroju, na którym Ziętek zaprezentowała głęboki dekolt z najbliższej odległości! Kamera pokazała jej piersi z naprawdę bliska, a po chwili przeniosła się na pośladki. To gorące nagranie z pewnością rozpaliło wielu z niemal 100 tysięcy użytkowników obserwujących Marcelinę na Instagramie. Poniżej zobaczysz gorące ujęcie ukochanej Piotra Żyły:

Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/Marcelina Ziętek Marcelina Ziętek
Sonda
Obserwujesz Marcelinę Ziętek w social mediach?
Najnowsze