NHL. Wolski zaczął od asysty i porażki

2011-04-15 12:01

Hokeiści New York Rangers zaczęli rywalizację w pierwszej rundzie play-off od porażki. Przegrali po dogrywce wyjazdowy mecz z Washington Capitals 1:2.

W pierwszej i drugiej tercji gole nie padły. Trzecią część spotkania lepiej rozpoczęli Rangersi, a przy golu Matta Gilroya piękną asystę zaliczył Wojtek Wolski. Niestety, radość urodzonego w Zabrzu hokeisty i jego kolegów była krótka. Po 10 minutach wyrównał Aleksander Owieczkin.

Patrz też: Izabella Łukomska-Pyżalska w nowej kolekcji biżuterii przyciąga kibiców - ZDJĘCIA

Ponieważ w regulaminowym czasie było 1:1, konieczna była dogrywka. W niej obie drużyny miały szanse na strzelenie zwycięskiej bramki. Wreszcie do siatki nowojorczyków trafił Aleksander Siemin. Kolejny mecz (rywalizacja do 4 zwycięstw) rozegrany zostanie dzisiaj w Nowym Jorku.