Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: Instagram/ kamilstochofficial Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

Wyszło na jaw, co Ewa Bilan-Stoch tak naprawdę myśli o Kamilu Stochu! Po tych słowach łzy same napływają do oczu

2022-07-12 11:38

Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch to dla wielu fanów sportów zimowych wzór małżeństwa. Lider reprezentacji Polski w skokach narciarskich i jego małżonka niejednokrotnie udowadniali swoim fanom, że są niemalże dla siebie stworzeni. Nic więc dziwnego, że po słowach Ewy Bilan-Stoch o mężu, łzy wzruszenia mogą napłynąć wielu osobom do oczu. Tak naprawdę żona Stocha widzi swojego męża.

Pomimo tego, że Ewa Bilan-Stoch konsekwentnie stara się trzymać z daleka od światła reflektorów i nie udziela się zbyt często publicznie, fani sportów zimowych stale próbują poznać żonę Kamila Stocha. Dlatego raz na jakiś czas partnerka lidera polskich skoczków zgadza się na wywiad, w którym ujawnia kolejne informacje ze swojego życia oraz z przeszłości, a także - jak miało to miejsce niedawno, szczerze mówi to, co naprawdę myśli o Kamilu Stochu. Te słowa mogą zrobić ogromne wrażenie na wielu fanach polskiego skoczka.

Ewa Bilan-Stoch usłyszała paskudne słowa, po których wiele kobiet by się załamało. Ogarnęła ją złość, musiała coś udowodnić

Ewa Bilan-Stoch szczerze o swoim mężu. Wzruszające słowa żony Kamila Stocha, aż łzy napływają do oczu

Nie jest bowiem tajemnicą, że Ewa Bilan-Stoch pomaga swojemu mężowi nie tylko prowadzić klub szkolący młodych skoczków, ale także jego muzeum "Kamiland". To właśnie przy okazji jego otwarcia małżonka Kamila Stocha miała okazję powiedzieć co czuje, kiedy patrzy na wszystkie trofea, jakie w czasie swojej kariery wywalczył jej mąż, który przy okazji jest żywą legendą skoków.

Gwiazdor FAME MMA zmienił się nie do poznania! Piotr "Szeli" Szeliga przeszedł wielką przemianę. Aż trudno uwierzyć, że to naprawdę on

Zobaczcie, jak naprawdę wygląda małżeństwo Kamila Stocha i Ewy Bilan-Stoch, klikając w galerię zdjęć poniżej

Ewa Bilan-Stoch zdradziła, co naprawdę myśli o swoim mężu. Prawda wyszła na jaw

Już jakiś czas temu Kamil Stoch dobitnie pokazał, że tworzy z Ewą Bilan-Stoch naprawdę udane małżeństwo. Teraz tego słowa poniekąd potwierdziła jego partnerka podczas ubiegłorocznego wywiadu. - Czujesz dumę, kiedy widzisz, ile trofeów zdobył Kamil? - zapytał wprost dziennikarz "WP Sportowe Fakty" w rozmowie z żoną polskiego skoczka. - No pewnie! Ale nie chodzi o same trofea. Jestem dumna przede wszystkim dlatego, że wiem, jaki człowiek za nimi stoi. - odparła bez wahania Ewa Bilan-Stoch ujawniając, co naprawdę myśli o swoim małżonku. Takie wyznanie może wzruszyć wielu fanów pary. 

Poniżej QUIZ: Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Niewiarygodne! Nikola Grbić zrobił to wprost przed kamerami. Tego nikt się nie spodziewał, wszystko się nagrało [WIDEO]

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Dom Kamila Stocha w Zębie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze