Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz Izabela Małysz

Wyszło na jaw, jaka naprawdę jest Izabela Małysz. Jednoznaczna opinia, zero wątpliwości

2021-09-03 9:04

Izabela Małysz od kilku tygodniu jest w centrum uwagi wielu mediów. Wszystko za sprawą jej występu w popularnym show tanecznym "Taniec z Gwiazdami". Jeszcze do niedawna żona Małysza pozostawała nieco w cieniu swojego znanego męża, ale to pomału się zmienia. Jednocześnie dowiadujemy się o niej zdecydowanie więcej niż przez ostatnie lata, a pomagają w tym choćby słowa jej tanecznego partnera.

Najmłodsi kibice przyzwyczajeni są do tego, że partnerki i żony znanych sportowców udzielają się w mediach społecznościowych, można przeczytać z nimi wywiady, czy po prostu są znanymi postaciami w show-biznesie. Przed laty było zupełnie inaczej, czego dowodem jest postępowanie Izabeli Małysz. Żona jednego z najlepszych skoczków w historii rzadko wychodziła z cienia męża.

Iza i Adam Małysz nie mieszkają razem! Prawda wyszła na jaw, wszystko przez "Taniec z Gwiazdami"

Taka naprawdę jest Izabela Małysz. Wszystko się wydało

Ponadto sam Orzeł z Wisły starał się nie epatować życiem prywatnym i unikał rozgłosu, który nie dotyczył sportu. Z czasem to się jednak zmieniało. Dużą rolę odegrały media społecznościowe. Te pozwalają na zbliżenie się do sportowych idoli. Dla Izabeli Małysz szansą na zaistnienie w świecie show-biznesu jest natomiast udział w znanym programie.

Gdy dowiecie się, co będą jeść na weselu córki Małysza, zdębiejecie. Szykuje się wielki bal

Kilka tygodni temu wyszło na jaw, że ukochana Małysza weźmie udział w "Tańcu z Gwiazdami". Za nami jest już pierwszy odcinek nowego sezonu i można było już ocenić pierwsze postępy Izabeli Małysz. Do ideału brakuje jeszcze sporo, ale tragedii również nie było. Tanecznym partnerem żony byłego skoczka jest Stefano Terrazzino.

Terrazzino opowiedział o charakterze Małysz. Jasne przesłanie

Tancerz nie ukrywał, że współpraca z Izabelą Małysz sprawia mu przyjemność. - Uwielbiam Izę za jej naturalność. Nie jest zepsuta przez show-biznes. A ma przy tym swój charakter. I dobrze! Uwielbiam nieśmiałość w tańcu - powiedział Terrazzino cytowany przez portal rmf.fm.

- To naprawdę piękna emocja, dlatego nie chciałbym całkowicie zabić tego w Izie, bo to naturalne i prawdziwe. Ale zależy mi na tym, aby bardziej wierzyła w siebie - dodał.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze