Karolina Małysz

i

Autor: AKPA, instagram

Ślub Karoliny Małysz. Tak wyglądał pierwszy taniec. Oszałamiający

2021-09-04 19:07

W sobotę 4 września doszło do niezwykłego wydarzenia w rodzinie Małyszów. Karolina Małysz, córka legendarnego skoczka, wzięła ślub! Rodzina i najbliżsi znajomi Karoliny i Kamila świętują zaślubiny w domu weselnym „Romeo i Julia” w Szczyrku. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać fragment niezwykle romantycznego pierwszego tańca młodej pary.

Na tę niezwykłą chwilę para młoda czekała z niecierpliwością, podobnie jak liczni fani, którzy darzą rodzinę Małyszów ogromną sympatią. Wiele osób było bardzo ciekawych, kiedy dojdzie do dawno zapowiadanych zaślubin. Karolina Małysz zaręczyła się ze swoim ukochanym, Kamilem, już w 2019 roku i ślub miał odbyć się już wcześniej, jednak na drodze stanęła pandemia. Na szczęście teraz już nie przeszkodziło w tym, aby córka Adama Małysza powiedziała sakramentalne „tak” i wstąpiła na nową drogę życia. Para młoda wraz ze swoimi gośćmi udała się na weselną zabawę do lokalu „Romeo i Julia” w Szczyrku. Pierwszy taniec to niezwykle ważne wydarzenie na każdym weselu i nie inaczej było tym razem!

Ślub Karoliny Małysz. Pierwsze zdjęcia z uroczystości. Ale dekolt!

Zobacz zdjęcia z sali, gdzie bawi się Karolina Małysz na swoim weselu! Kliknij w galerię poniżej:

Pierwszy taniec Karoliny Małysz na weselu

Piękny taniec Karoliny i Kamila

Na imprezie po ceremonii zaślubin, oczywiście oprócz rodziców panny młodej, pojawili się inni znani goście, w tym Justyna Żyła. Część zaproszonych nie mogła się powstrzymać przed podzieleniem się wyjątkowymi chwilami z imprezy w sieci. Na jednym z profili na Instagramie w relacji pojawiła się nagranie, na którym widać pierwszy taniec Karoliny Małysz z jej mężem. Trzeba przyznać, że wszystko zostało perfekcyjnie przygotowane – para młoda popisała się piękną choreografią, a cały parkiet spowity był gęstym dymem, który nadawał scenie niezwykłego wręcz romantyzmu. Karolina i Kamil zdecydowali się, że zatańczą do popularnego ostatnio utworu Something Just Like This który powstał przy współpracy artystów The Chainsmokers i Coldplay.

Ślub córki Małysza. Czy Karolina zmieni nazwisko po ślubie?

Pierwszy taniec Karoliny Małysz na weselu
Karolina Małysz

i

Autor: Instagram Karolina Małysz
Karolina Małysz

i

Autor: Instagram Karolina Małysz
Sonda
Czy podoba Ci się Karolina Małysz?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze