Karolina Małysz

i

Autor: Instagram Karolina Małysz

Ślub córki Małysza. Czy Karolina zmieni nazwisko po ślubie?

2021-09-04 11:08

Wielkie święto w rodzinie Małyszów. W sobotę, 4 września ślub ma brać córka legendarnego "Orła z Wisły" Karolina Małysz. Wesele było przekładane z powodu pandemii koronawirusa. W końcu zakochana para powie sobie sakramentalne "tak". Jednym z najważniejszych pytań, które zadają sobie wszyscy, to czy panna młoda przyjmie nazwisko męża. W przypadku córki Małysza odpowiedź jest już znana.

Karolina Małysz bierze ślub. Córka legendarnego "Orła z Wisły" miała wyjść za swojego ukochanego już wcześniej, ale z powodu pandemii koronawirusa plany trzeba było odłożyć. Jak udało nam się ustalić, ślub i piękne wesele ma mieć miejsce już w sobotę, 4 września. Jaki jest ukochany Kamil? - Jeździ raczej rekreacyjnie, przede wszystkim motocyklem crossowym, czasem na quadzie. Razem jechaliśmy samochodem i mogę powiedzieć, że dobrze prowadzi. Wysportowany, fajny chłopak. Ja i żona lubimy go - mówił w "Super Expressie" 2020 roku Adam Małysz. - Jest to wspaniały chłopak. Jeszcze nigdy nie dałam mu reprymendy, zyskuję tylko syna - mówi przyszła teściowa Kamila, Iza Małysz w rozmowie z "Pomponikiem".

NIE PRZEGAP! Ślub córki Małysza. Kim jest przyszły mąż Karoliny?

Ślub córki Małysza. Czy Karolina zmieni nazwisko po ślubie?

Na południu Polski szykuje się piękny ślub. - Na pewno będzie dużo tańca, dużo śpiewów góralskich, dużo potraw góralskich, na przykład żebroczka. To jest taka potrawa z ryżem, ze skwarkami, z mlekiem. Coś podobnego do placków ziemniaczanych, ale pieczone w piekarniku - powiedziała Karolina Małysz "Pomponikowi". A co z kwestią ewentualnej zmiany nazwiska? Portal przekonuje, że córka Adama Małysza zdecyduje się na coraz częstszy krok i będzie łączyła oba nazwiska. Po ślubie ma nazywać się Karolina Małysz-Czyż.

Karolina Małysz przyjęła oświadczyny Kamila w 2019 roku w Barcelonie. Para pozostaje w związku od wielu lat. Razem podróżowali po całym świecie. Ukochany córki "Orła z Wisły" jest fanem wyścigów motocyklowych enduro i jazdy na quadzie. Na jego zdjęciach na Instagramie regularnie widać różne motocykle. Z Karoliną Małysz często pokazywał się także podczas konkursów Pucharu Świata. Kamil lubi także zimowe szaleństwo!

Gdy dowiecie się, co będą jeść na weselu córki Małysza, zdębiejecie. Szykuje się wielki bal

Przypomnijmy, że Karolina Małysz to jedyna córka naszego legendarnego skoczka, który po zakończeniu kariery próbował swoich sił w rajdach i jest dyrektorem w Polskim Związku Narciarskim.

Sonda
Czy Adam Małysz to najwybitniejszy polski skoczek w historii?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze